اتوبوس مورد نیاز تمام زائران یزدی از مرزهای سه‌گانه تامین
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اتوبوس مورد نیاز تمام زائران یزدی از مرزهای سه‌گانه تامین
شد
محمد رستگاری در گفتگو با خبرنگار سایت احکام اظهار داشت: با توجه به حجم زیاد زائران اربعین در مرزهای سه‌گانه چذابه، سایت احکامان و شلمچه طی امروز و دیروز، با کمبود ناوگان و التهاب در مرزها مواجه شدیم.
وی، علت این التهاب را بی‌برنامه بودن جمعی از زائران برای بازگشت و عدم تهیه بلیط یا عقد قرارداد با شرکت‌های مسافربری اعلام کرد و گفت: تعداد زیادی از زائران تنها بلیط رفت خود را تهیه کرده بودند و تهیه بلیط بازگشت را معطوف به حضور خود در مرزها کردند که این امر سبب ازدحام و کمبود اتوبوس در مرزها شد.
رستگاری با تاکید بر اینکه برنامه ریزی‌های لازم برای حمل و نقل منظم زائران انجام شده بود اما این امر سبب ایجاد مشکلاتی در بازگشت زائران شد، اظهار داشت: در حال حاضر تمام سفرها با ناوگان اتوبوسی استان را معطوف به مرزها کردیم و تا ساعات پایانی امشب، تمام زائران یزدی از مرزهای سه‌گانه به سمت استان حرکت خواهند کرد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد یادآور شد: عمده مشکل ازدحام زائران یزدی در مرزهای سایت احکامان و شلمچه حل شده و مشکل اصلی در مرز چذابه است که تا پایان امشب، تمامی مسافران منتظر در این مرز به سمت یزد حرکت خواهند کرد.
وی ادامه داد: در دو روز گذشته بالغ بر ۱۵۵ سرویس ناوگان حمل و نقل عمومی یزد به خدمت رسانی به زائران پرداختند ضمن اینکه برای اعزام زائران به مرزها از آغاز طرح اربعین تاکنون، ۲۵ هزار نفر به مرزها اعزام شدند که تقریباً معادل همین میزان نیز از مرزها به سمت استان منتقل شدند. امیدوارم از خبر اتوبوس مورد نیاز تمام زائران یزدی از مرزهای سه‌گانه تامین
شد
راضی بوده باشید.

اتوبوس مورد نیاز تمام زائران یزدی از مرزهای سه‌گانه تامین
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۱۰ ۰۲:۳۸:۰۸