ابرازنگرانی اتحادیه اروپا درباره خشونت صهیونیستها در کرانه
باختری

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ابرازنگرانی اتحادیه اروپا درباره خشونت صهیونیستها در کرانه
باختری
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، اتحادیه اروپا نسبت به تشدید خشونت رژیم صهیونیستی در کرانه باختری و قدس اشغالی ابراز نگرانی کرد.
بر اساس این گزارش، اتحادیه اروپا اعلام کرد که تشدید خشونت صهیونیست‌ها در کرانه باختری و قدس اشغالی موجب نگرانی شدید است.
این اتحادیه گفت: کشته شدن ۱۰ فلسطینی طی ۷۲ ساعت نشانگر بکارگیری زور کشنده از سوی نیروهای امنیتی اسرائیل برخلاف قوانین بین المللی است.
لازم به ذکر است که وزارت بهداشت فلسطین روز جمعه از شهادت جوان فلسطینی ۲۲ ساله به اسم «عمار حمدی مفلح» به ضرب گلوله یک نظامی رژیم صهیونیستی در شهرک «حواره» در جنوب نابلس خبر داد.
بر اساس این گزارش، رسانه‌های رژیم صهیونیستی از مجروح شدن یک نظامی هنگ مرزی این رژیم در حمله با چاقو در شهرک حواره در شمال کرانه باختری و شهادت عامل این حمله خبر دادند.
این در حالی است که شاهدان محلی فلسطینی و همچنین ویدئوهای منتشر شده از این جنایت، ادعای رژیم صهیونیستی درباره تلاش جوان فلسطینی برای حمله با سلاح سرد را رد می‌کند و فقط درگیری فیزیکی چند دقیقه‌ای بین دو طرف ثبت شده است. امیدوارم از خبر ابرازنگرانی اتحادیه اروپا درباره خشونت صهیونیستها در کرانه
باختری
راضی بوده باشید.

ابرازنگرانی اتحادیه اروپا درباره خشونت صهیونیستها در کرانه
باختری  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۰۳ ۰۲:۳۸:۳۴