آیین تجلیل از پیر غلامان و خادمان حسینی در لامرد برگزار
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آیین تجلیل از پیر غلامان و خادمان حسینی در لامرد برگزار
شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، مراسم باشکوه و معنوی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی شامگاه چهارشنبه به همت کانون مداحان، اداره کل تبلیغات اسلامی فارس، بسیج کانون مداحان، شورای هیئات مذهبی و قرارگاه فرهنگی نمازجمعه لامرد برگزار شد.
در این مراسم ابتدا حجت الاسلام جواد آزاد در خصوص ایام محرم و عزاداری اباعبدالله و سپس برگزاری دور دوم انتخابات سخنرانی کرد و سپس سیدجلیل احمدی مسؤول آموزش کانون مداحان استان فارس دقایقی پیرامون موضوع بهداشت حنجره اشاره کرد و گفت: باید برای مداحی، صدا و حنجره را آماده کرد و قاعده اوج و فرود و صعود را رعایت کرد.
در ادامه حجت الاسلام سیدمحمود هاشمی دقایقی به ذکر مصائب اهل‌بیت عصمت و طهارت پرداخت و سرهنگ لشکری فرمانده انتظامی لامرد نیز پیرامون برگزاری عزاداری سیدالشهدا و رعایت امنیت روانی، اجتماع و همچنین باید و نبایدهای امنیتی سخنانی کوتاه را بیان کرد.
حجت الاسلام محمدجواد آزاد امام جمعه لامرد، اعضای شورای تأمین و دیگر مسؤولین و خادمین اهل‌بیت عصمت و طهارت نیز در مراسم پیر غلامان و خادمان حسینی حضور داشتند.
در ادامه این آئین ۱۲ نفر از مداحان و پیر غلامان حسینی شهرستان لامرد تجلیل شدند. امیدوارم از خبر آیین تجلیل از پیر غلامان و خادمان حسینی در لامرد برگزار
شد
راضی بوده باشید.

آیین تجلیل از پیر غلامان و خادمان حسینی در لامرد برگزار
شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۴ ۰۲:۳۶:۵۸