آمریکا و کره جنوبی ترسناکترین تاوان تاریخ را خواهند
پرداخت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آمریکا و کره جنوبی ترسناکترین تاوان تاریخ را خواهند
پرداخت
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، کره شمالی نسبت به هرگونه اقدام نظامی آمریکا و کره جنوبی علیه خود هشدار داد.
بر اساس این گزارش، کره شمالی هشدار داد اگر واشنگتن و سئول از نیروهای مسلح خود علیه پیونگ یانگ استفاده کنند، نیروهای مسلح این کشور بدون هیچ تأخیری مأموریت راهبردی خود را به اجرا خواهند گذاشت.
«پاک جونگ چون» دبیرکل حزب حاکم کارگر در کره شمالی و یکی از افراد نزدیک به «کیم جونگ اون» رهبر این کشور رزمایش نظامی نیروی هوایی آمریکا و کره جنوبی موسوم به «طوفان بیدار» را تجاوزکارانه و تحریک آمیز برشمرد.
وی همچنین با اشاره به گزارش اخیر وزرات دفاع آمریکا پیرامون راهبرد دفاع ملی که در آن تاکید شده بود هرگونه حمله اتمی کره شمالی به ایالات متحده یا متحدانش به پایان آن منتهی خواهد شد، پنتاگون را به تدوین طرحی برای فروپاشی نظام کره شمالی به عنوان یک هدف سیاسی اصلی متهم نمود.
این مقام کره شمالی در عین حال از فرماندهان نظامی کره جنوبی به دلیل آنچه اظهارات پوچ مبنی بر تهدید ویرانی کره شمالی در صورت استفاده از سلاح هسته‌ای نامید انتقاد کرد.
وی افزود: اگر ایالات متحده و کره جنوبی سعی بر استفاده از نیروهای مسلح کره شمالی داشته باشند نیروهای مسلح کره شمالی بدون هیچ تأخیری مأموریت راهبردی خود را به اجرا خواهند گذاشت.
پاک جونگ چون گفت: ایالات متحده و کره جنوبی باید با وضعی وحشتناک مواجهه کنند و ترسناک‌ترین تاوان در تاریخ را بپردازند.
وزارت امور خارجه کره شمالی روز دوشنبه در واکنش به رزمایش هوایی کره جنوبی و آمریکا نسبت به اتخاذ اقدامات شدیدتر هشدار داده بود. امیدوارم از خبر آمریکا و کره جنوبی ترسناکترین تاوان تاریخ را خواهند
پرداخت
راضی بوده باشید.

آمریکا و کره جنوبی ترسناکترین تاوان تاریخ را خواهند
پرداخت  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۰۲ ۰۲:۴۰:۰۱