آمریکا فروش تفنگ‌های ام- ۱۶ به اسرائیل را به تعویق
انداخت!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آمریکا فروش تفنگ‌های ام- ۱۶ به اسرائیل را به تعویق
انداخت!
به گزارش سوالات شرعی و احکام، پایگاه خبری آکسیوس گزارش داد که آمریکا قرارداد فروش تفنگ‌های ام- ۱۶ به اسرائیل را به دلیل خشونت شهرک نشین‌ها به تعویق انداخته است.
این گزارش می‌افزاید: در پی سندی محرمانه از ارتش اسرائیل در خصوص دستور ایتمار بن گویر، وزیر امنیت داخلی اسرائیل مبنی بر عدم بازداشت شهرک نشین‌های تندرو، دولت جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا نگران است.
این پایگاه خبری به نقل از مسئولان اعلام کرد، وزارت خارجه آمریکا قرارداد فروش تفنگ‌ها به اسرائیل را برای بررسی مجدد آن به تعویق انداخت؛ در حالی که چند هفته قبل با آن موافقت کرده بود.
در هفته اول جنگ ۷ اکتبر (۱۵ سایت احکام)، اسرائیل از دولت بایدن برای مسلح کردن شهرک نشینان تندرو صهیونیستی در روستاهای نزدیک مرزهای نوار غزه، لبنان و سوریه برای دفاع از خود در برابر حمله‌ها درخواست سلاح کرد.
به گفته مقامات آمریکایی، دولت جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، به دلیل نگرانی از اینکه ایتمار بن گویر، وزیر امنیت داخلی اسرائیل، که بر پلیس نظارت دارد، ممکن است تفنگ بین شهرک نشینان افراطی در کرانه باختری توزیع کند، کماکان از تأیید ارسال سلاح ام – ۱۶ به اسرائیل خودداری کرده است. امیدوارم از خبر آمریکا فروش تفنگ‌های ام- ۱۶ به اسرائیل را به تعویق
انداخت!
راضی بوده باشید.

آمریکا فروش تفنگ‌های ام- ۱۶ به اسرائیل را به تعویق
انداخت!  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۴ ۰۲:۳۷:۱۹