آمریکا شرق دیرالزور را هدف قرار داد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آمریکا شرق دیرالزور را هدف قرار داد به گزارش سوالات شرعی و احکام، منابع محلی سوری، ساعتی پیش خبر از انفجارهایی جدید در نزدیکی پایگاه آمریکایی‌ها در میدان نفتی العمر واقع در شمال شرق دیر الزور سوریه داد.
همزمان با هدف قرار گرفتن مواضع نظامیان آمریکایی در دیر الزور، رسانه‌های سوری گزارش دادند که نیروی هوایی آمریکا به منطقه «حی هرابش» در مرکز دیرالزور حمله کردند.
حمله تلافی‌جویانه آمریکا به شرق سوریه
از سوی دیگر، یک مقام پنتاگون نیز به شبکه «الجزیره» گفته است که بعد از این حمله هوایی بود که نیروهای آمریکایی در منطقه الشدادی هدف حمله قرار گرفتند.
وزیر دفاع آمریکا دقایقی پیش با ارائه جزئیاتی از حملات موشکی به پایگاه آمریکا در دیر الزور ادعا کرد که در پاسخ به حملات ضدآمریکایی، دو جنگنده اف ۱۵ اهدافی را در شرق دیرالزور هدف قرار دادند.
در همین ارتباط، شبکه خبری المیادین در خبری فوری به نقل از منابع محلی در سوریه از اصابت بمب‌های آمریکایی به زمین‌های خالی و یک نانوایی خبر می‌دهند.
در خبری مرتبط، برخی منابع محلی در سوریه همچنین از هدف قرار گرفتن پایگاه آمریکایی‌ها در میدان نفتی و گازی کونیکو به فاصله چند دقیقه از اعلام پنتاگون مبنی بر حمله هوایی آمریکا به دیرالزور، در قالب حملات ترکیبیِ راکتی – پهپادی خبر دادند.
گفتنی است این چندمین بار طی چند هفته اخیر است که پایگاه آمریکایی‌ها در شرق سوریه از سوی گروه‌های مقاومت مورد حمله قرار می‌گیرد. امیدوارم از خبر آمریکا شرق دیرالزور را هدف قرار داد راضی بوده باشید.

آمریکا شرق دیرالزور را هدف قرار داد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۰۹ ۰۲:۳۷:۳۵