آمریکا درگیری اسراییل در جنوب لبنان را «اشتباه استراتژیک»
می‌داند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آمریکا درگیری اسراییل در جنوب لبنان را «اشتباه استراتژیک»
می‌داند
به گزارش سوالات شرعی و احکام، براساس گزارشی که وبگاه آمریکایی آکسیوس منتشر کرده، مقامات آمریکایی به تل آویو اطلاع داده‌اند که انجام یک عملیات نظامی بزرگ علیه حزب‌الله یک اشتباه استراتژیک خواهد بود.
در این گزارش گفته شده که واشنگتن نسبت به درگیری تل آویو در جبهه جنوب لبنان به سران اسراییل هشدار داده است.
روز گذشته نیز، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی اعلام کرد که ۴ عملیات جدید را علیه ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی به انجام رسانده است.
حزب‌الله لبنان بیان کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۲:۱۰ عصر امروز سه‌شنبه ۶ فوریه ۲۰۲۴ مقر فرماندهی گردان بیت‌هلل زیرمجموعه تیپ شماره ۷۶۹ منطقه شرق را با تسلیحات مناسب هدف گرفتند و به صورت مستقیم به آن آسیب زدند.
‏‏در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان نیز آمده است: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۲:۳۰ عصر امروز سه‌شنبه ۶ فوریه ۲۰۲۴ موضع رویسات العلم در مزارع اشغالی شبعا را با تسلیحات مناسب هدف گرفتند و به صورت مستقیم به آن آسیب زدند.
‏همچنین حزب‌الله لبنان اعلام کرد که موضع صهیونیستی «رمتا» در مزارع اشغالی شبعا و موضع صهیونیستی «سماقه» در تپه‌های اشغالی کفرشوبا و مزارع اشغالی شبعا را با تسلیحات موشکی هدف قرار داده است.
علاوه بر این رسانه‌های عبری زبان از به صدا درآمدن آژیر هشدار در منطقه‌های شمالی سرزمین‌های اشغالی و بیم از رخنه پهپادی به الجلیل غربی خبر دادند.
این رسانه‌ها گزارش دادند که حمله‌های خمپاره‌ای به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در مرزهای شمالی سرزمین‌های اشغالی ادامه دارد.
از سوی دیگر خبرنگار المیادین گزارش داد که توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک‌های «کفرشوبا»، «کفر حمام» و «الهباریه» در جنوب لبنان را گلوله‌باران کرده است.
همچنین اطراف شهرک «حولا» در جنوب لبنان نیز با حمله هوایی ارتش رژیم صهیونیستی مواجه شد. امیدوارم از خبر آمریکا درگیری اسراییل در جنوب لبنان را «اشتباه استراتژیک»
می‌داند
راضی بوده باشید.

آمریکا درگیری اسراییل در جنوب لبنان را «اشتباه استراتژیک»
می‌داند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۷ ۰۲:۴۴:۲۷