آمریکا حضور ناوهای خود در منطقه را تمدید کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آمریکا حضور ناوهای خود در منطقه را تمدید کرد به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از فاکس نیوز، آمریکا استقرار برخی ناوهای خود در مدیترانه و دریای سرخ را تمدید کرد.
در همین ارتباط گفته شده که «لوید آستین»، وزیر دفاع آمریکا استقرار ناو گروه آبی خاکی باتان و یگان اعزامی دریایی در منطقه را که از آغاز درگیری در خاورمیانه آغاز شده است، برای چندمین بار تمدید کرده است.
هفته گذشته، وزارت دفاع آمریکا موسوم به پنتاگون اعلام کرده بود که ایالات متحده قصد ندارد به هدف قرار دادن گروه‌های مورد حمایت ایران در عراق و سوریه برای مدت طولانی ادامه دهد.
به گفته سخنگوی پنتاگون، حضور ناوهای جنگی ایران در دریای سرخ و انجام مأموریت‌های خود طبیعی است.
این مقام ارشد آمریکایی همچنین تاکید کرد که حضور ما در دریای سرخ برای حفاظت از آزادی دریانوردی است و منتظر درگیری دریایی با ایران نیستیم.
چند روز پیش نیز، «جان کربی»، هماهنگ کننده راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز در ارتباط با حملات تجاوزکارانه این کشور به نقاطی در عراق و سوریه گفت: جمعه شب اهداف خاصی را هدف قرار دادیم.
وی در پاسخ به سوال مجری برنامه درباره اینکه آیا واشنگتن اهدافی در ایران را مدنظر دارد یا خیر، گفت: من در برنامه تلویزیونی حضور ندارم تا درباره برخی احتمالات در آینده حرف بزنم. امیدوارم از خبر آمریکا حضور ناوهای خود در منطقه را تمدید کرد راضی بوده باشید.

آمریکا حضور ناوهای خود در منطقه را تمدید کرد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۱۰ ۰۲:۳۶:۴۷