آمریکا: اوکراین را به حملات در خارج مرزهای خود تشویق نمی
کنیم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آمریکا: اوکراین را به حملات در خارج مرزهای خود تشویق نمی
کنیم
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از پایگاه النشره، وزارت امور خارجه آمریکا گفت که واشنگتن اوکراین را برای حمله به خارج از مرزهای خود در روسیه تشویق نمی‌کند.
آناتولی آنتونوف ماه سپتامبر گذشته گفته بود که ایالات متحده آمریکا با گفتن اینکه سلاح‌های غربی ممکن است برای حملات در دونتسک و لوهانسک استفاده شود، به پرتگاهی خطرناک نزدیک می‌شود.
این در حالی است که نماینده روسیه در سازمان ملل از تداوم عملیات نظامی این کشور در اوکراین در صورت عدم تحقق اهداف گفت.
نمایندگی روسیه در شورای امنیت سازمان ملل روز سه شنبه اعلام کرد که مادامی که اهداف روسیه به شکل صلح آمیزی محقق نشود، عملیات نظامی ویژه این کشور در اوکراین ادامه خواهد داشت.
نمایندگی روسیه در این نهاد بین المللی در عین حال تاکید کرد که روسیه آماده است تا مذاکرات را به منظور از بین بردن دلایل عملیات نظامی ویژه در اوکراین برگزار کند.
ارتش روسیه ۲۴ فوریه (۵ اسفند ۱۴۰۰) «عملیات نظامی ویژه» خود را در شرق اوکراین آغاز کرد؛ مقامات ارشد دولت روسیه می‌گویند این عملیات در پاسخ به درخواست سران دونتسک و لوهانسک برای حفاظت از آنها در برابر نیروهای اوکراینی آغاز شده است. آمریکا و کشورهای غربی برای مقابله با پیشروی ارتش روسیه، ضمن ارسال انواع تسلیحات پیشرفته به ارتش اوکراین، تاکنون تحریم‌های زیادی علیه روسیه اعمال کرده اند. امیدوارم از خبر آمریکا: اوکراین را به حملات در خارج مرزهای خود تشویق نمی
کنیم
راضی بوده باشید.

آمریکا: اوکراین را به حملات در خارج مرزهای خود تشویق نمی
کنیم  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۰۷ ۰۲:۴۳:۳۲