آمریکا اصل تروریسم است/خروش ملت‌های آزاده آمریکارا به زانو
می‌زند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آمریکا اصل تروریسم است/خروش ملت‌های آزاده آمریکارا به زانو
می‌زند
به گزارش سوالات شرعی و احکام، محمد عبدالسلام، رئیس هیأت ملی مذاکره کننده و سخنگوی جنبش انصارالله یمن در خطاب به ملت‌های آزاده جهان نسبت به خطر گسترش آشوب در جهان از سوی تروریسم دولتی آمریکا هشدار داد.
پایگاه خبری المسیره دوشنبه شب گزارش داد که محمد عبدالسلام سخنگوی رسمی جنبش انصارالله در سخنانی حمایت واشنگتن از اشغالگران در غزه را مصداق تروریسم دولتی خطاب کرد.
سخنگوی انصارالله در سخنانی از عموم مردم جهان درخواست کرد که با کنار گذاشتن سکوت و فریاد علیه دولت آمریکا از تداوم سیاست‌های تروریستی وحشیانه در حمایت آشکار و بی‌قید و بند و رسوایش از اسرائیل جلوگیری کنند.
عبدالسلام تاکید کرد که حمایت آمریکا از اسرائیل برای ارتکاب جنایات قرن در غزه، بیانگر تروریسم واقعی است که خطری برای جهان و تهدید جدی برای صلح جهانی به شمار می‌رود.
مقام ارشد دولت یمن افزود: تروریسم آمریکایی، به گسترش هرج و مرج در جهان می‌پردازد، ولی هرگز قادر به مهار کردن و تسلیم ملت‌های آزاده نیست که برای مقابله با آن آماده به پیکار هستند و به اراده آزادی بخشی و استقلال تمسک جسته‌اند. امیدوارم از خبر آمریکا اصل تروریسم است/خروش ملت‌های آزاده آمریکارا به زانو
می‌زند
راضی بوده باشید.

آمریکا اصل تروریسم است/خروش ملت‌های آزاده آمریکارا به زانو
می‌زند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۶-۱۸ ۰۲:۴۴:۵۴