آمار قربانیان باران‌های موسمی در پاکستان به ۴۳ نفر
رسید

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آمار قربانیان باران‌های موسمی در پاکستان به ۴۳ نفر
رسید
به گزارش سوالات شرعی و احکام، مقامات دولتی پاکستان با انتشار آماری شمار قربانیانی که بر اثر بارش باران‌های موسمی طی دو هفته اخیر، جان خود را ازدست داده‌اند را ۴۳ نفر اعلام کردند.
شبکه تلویزیونی « EBC New» آمریکا در گزارشی با انتشار آمار جدیدی از شمار قربانیان سیلاب دو هفته اخیر در پاکستان با جان باختن دست‌کم ۴ تن دیگر در شهر لاهور در شرق پاکستان، شمار قربانیان ناشی از طغیان رودخانه‌ها و سیلاب در این کشور را ۴۳ نفر اعلام کرد
به گزارش رسانه‌های خبری، طی ساعات گذشته، میزان بارش‌ها در شهر لاهور شدید گزارش شده است که به دنبال آن، شماری از خیابان‌ها و معابر اصلی شهر زیر آب رفته‌اند و ادامه زندگی شهروندان با مختل روبه‌رو کرده است.
مقامات محلی لاهور دیروز (چهارشنبه) در آماری تعداد قربانیان را ۱۱ نفر در جریان بارش‌ها و ریزش سقف خانه‌ها و اصابت آذرخش به برق محلی خبر دادند.
همچنین سازمان هواشناسی و مقامات پاکستانی نسبت به طغیان رودخانه‌های جهلم و چناب و تشدید بارش در شهر لاهور طی روزهای آینده هشدار داده‌اند.
سازمان حوادث غیرمترقبه پاکستان با هشدار مجدد به شهروندان پاکستانی از احتمال بارش‌های شدید موسمی و طغیان مجدد رودخانه‌های اصلی در ایالت‌های پنجاب، جیلوم و چیناب خبر داد.
گفتنی است پاکستان هر سال در دوره بین ماه‌های ژوئن تا سپتامبر به دلیل باران‌های موسمی دچار خسارات سنگین می‌شود. امیدوارم از خبر آمار قربانیان باران‌های موسمی در پاکستان به ۴۳ نفر
رسید
راضی بوده باشید.

آمار قربانیان باران‌های موسمی در پاکستان به ۴۳ نفر
رسید  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۰۷ ۰۲:۳۶:۳۱