آمار تلفات و خسارت رژیم صهیونیستی طی چهار روز گذشته

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آمار تلفات و خسارت رژیم صهیونیستی طی چهار روز گذشته به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، ابوعبیده با بیان اینکه در این سری عملیات ده‌ها نظامی صهیونیست دیگر نیز زخمی شدند، اعلام کرد که ۴۲ مأموریت نظامی توسط نیروهای این گروه مقاومت انجام شده و در جریان آن نیز ده‌ها نفر دیگر از نظامیان ارتش تل آویو کشته شده‌اند.
سخنگوی گردان‌های القسام تأکید کرد: نیروهای صهیونیستی را با خمپاره و بسته‌های ضد استحکامات و ضد نفر هدف قرار داریم و از مسافت صفر با آنها درگیر شدیم.
وی همچنین خبر داد که دو هواپیمای بدون سرنشین شناسایی را سرنگون کردیم و توانستیم یک پهپاد دیگر را نیز به کنترل خود درآوریم.
ابوعبیده خبر داد که مقرها و اتاق‌های فرماندهی میدانی دشمن و جمع نظامیان را با گلوله خمپاره و موشک درهم کوبیدیم.
سخنگوی گردان‌های القسام تصریح کرد: مجاهدان ما شهر تل آویو را نیز با موشک‌های ام ۹۰ موشک باران کردند.
خبر دیگر اینکه منابع رژیم صهیونیستی دوشنبه شب از شلیک چند موشک از سوریه به سمت جولان اشغالی خبر دادند.
به دنبال این حمله آژیر خطر در جولان و مناطقی در شمال فلسطین اشغالی به صدا درآمده است.
تاکنون خبری از میزان خسارات و تلفات این حمله منتشر نشده است.
گروه‌های مقاومت فلسطینی هفتم اکتبر ۲۰۲۳ عملیات «طوفان الاقصی» را از باریکه غزه ضد مواضع رژیم صهیونیستی آغاز کردند و این رژیم برای تلافی و جبران شکست خود و توقف عملیات گروه‌های مقاومت، مناطق مسکونی، درمانی و فرهنگی باریکه غزه را بمباران کرد.
با گذشت حدود ۳ ماه از عملیات طوفان الاقصی، رژیم صهیونیستی برای جبران شکست ترمیم ناپذیر خود همچنان مناطق مختلف غزه از جمله مناطق مسکونی و درمانی را بمباران می‌کند. امیدوارم از خبر آمار تلفات و خسارت رژیم صهیونیستی طی چهار روز گذشته راضی بوده باشید.

آمار تلفات و خسارت رژیم صهیونیستی طی چهار روز گذشته  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۲ ۰۲:۳۷:۰۵