آمادگی ۸۰۰۰ ناظر برای برگزاری انتخابات در آذربایجان
غربی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آمادگی ۸۰۰۰ ناظر برای برگزاری انتخابات در آذربایجان
غربی
به گزارش سوالات شرعی و احکام، حجت الاسلام سید ابوالقاسم موسوی، پنجشنبه شب در برنامه منظر صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در خصوص تمهیدات لازم هیئت نظارت بر انتخابات چهاردهم دوره ریاست جمهوری در استان اظهار کرد: هیأت‌های نظارت بر انتخابات وظیفه دارند از زمان آغاز و تا پایان نهایی انتخابات، بر فرایند رأی گیری به صورت دقیق و مشخص نظارت کنند.
وی افزود: ۸ هزار ناظر در سطح آذربایجان غربی آموزش دیده‌اند و از آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات پرشور در نقاط مختلف آذربایجان غربی برخوردار هستند.
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات آذربایجان غربی گفت: فرایند رأی گیری طبق قانون از ساعت ۸ صبح، روز جمعه ۱۵ تیرماه آغاز می‌شود.
حجت‌الاسلام موسوی تصریح کرد: کسانی که در دور اول انتخابات ریاست جمهوری شرکت نکرده باشند هم می‌توانند در مرحله دوم انتخابات رأی بدهند همچنین متولدین پانزدهم تیرماه ۱۳۸۵ به قبل می‌توانند در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند.
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات در آذربایجان غربی در ادامه عنوان کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی در آذربایجان غربی از آمادگی کامل و لازم برای برگزاری هر چه بهتر دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برخوردار هستند. امیدوارم از خبر آمادگی ۸۰۰۰ ناظر برای برگزاری انتخابات در آذربایجان
غربی
راضی بوده باشید.

آمادگی ۸۰۰۰ ناظر برای برگزاری انتخابات در آذربایجان
غربی  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۵ ۰۲:۴۲:۳۰