آماده باش الحشد الشعبی در آستانه «اربعین حسینی»

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آماده باش الحشد الشعبی در آستانه «اربعین حسینی» به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الفرات نیوز، الحشد الشعبی عراق یکشنبه هم زمان با رسیدن اربعین به روزهای اوج خود، وضعیت آماده باش بهداشتی را برای خدمت رسانی به زائران اعلام کرد.
بر پایه این گزارش، مرکز اطلاع رسانی الحشد الشعبی در بیانیه‌ای اعلام کرد: «ظافر فاضل» معاون رئیس ستاد امور پزشکی الحشد الشعبی جلسه‌ای به همین منظور با مدیران ادارات و بخش‌ها در مقر این عملیات در کربلای مقدس برگزار کرد.»
بر اساس این بیانیه، در این جلسه درباره خدمات پزشکی و بهداشتی ارائه شده به زائران از آغاز پیاده روی اربعین از بصره و دیگر نیازها و مشکلات و چالش‌های مرتبط مورد بررسی قرار گرفت.
معاون رئیس ستاد امور پزشکی در الحشد الشعبی خواستار آماده باش و دو چندان کردن خدمت رسانی‌ها به زائران با ورود به روزهای اوج زیارت اربعین شد و به تیم‌ها و بیمارستان‌های میدانی حاضر در جاده‌هایی که عبور زائران از آنها خاتمه یافته، دستور داد برای خدمت رسانی هرچه بهتر به میلیون‌ها زائران و موفقیت اربعین در سطح پزشکی و بهداشتی به کربلا بروند. امیدوارم از خبر آماده باش الحشد الشعبی در آستانه «اربعین حسینی» راضی بوده باشید.

آماده باش الحشد الشعبی در آستانه «اربعین حسینی»  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۴ ۰۲:۳۷:۰۰