آلمان به دنبال صادرات تانک به تل آویو همزمان با بمباران غزه
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آلمان به دنبال صادرات تانک به تل آویو همزمان با بمباران غزه
است
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، اشپیگل به نقل از منابع آگاه خود اعلام کرده است که آلمان در حال بررسی تحویل مهمات تانک به تل آویو است.
بر اساس این گزارش، تأیید اولیه تحویل تانک‌ها به تل آویو از سوی ادارات مربوطه در وزارت خارجه و وزارت دفاع آلمان صورت گرفته است.
این در حالی است که هزاران نفر در برلین پایتخت آلمان در محکومیت موضع این کشور در حمایت از رژیم اشغالگر صهیونیستی در دیوان دادگستری بین‌المللی و نسل‌کشی آن در غزه به خیابان آمده و دست به تظاهرات زدند.
آلمانی‌ها ضمن روشن کردن شمع به یاد شهدای غزه، شعار «نه به نسل‌کشی در غزه… همه با هم علیه فاشیسم» سردادند.
همزمان با ادامه جنگ در غزه، مقام سابق موساد در سخنانی اعلام کرده است که فشار نظامی تل آویو و جنگ علیه غزه تنها به کشته شدن اسرای اسرائیلی منجر خواهد شد.
«ایهود لاوی»، نایب رئیس سابق سازمان موساد تاکید کرد که فشارهای نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در نوار غزه به توافق منجر نخواهد شد بلکه تنها باعث کشته شدن اسرای اسرائیلی در غزه می‌شود.
از سوی دیگر گزارش‌ها حاکی از آن است که گروهان‌های قدس، شهرک سدیروت و برخی شهرک‌های صهیونیستی مجاور باریکه غزه را هدف حمله موشکی قرار دادند. گردان‌های قسام نیز نیروهای اشغالگر اسرائیلی را در شرق محله التفاح در شهر غزه هدف حمله خمپاره‌ای قرار داد.
همچنین جنگنده‌های اسرائیلی ۴ خانه را در غرب خان یونس در جنوب نوار غزه بمباران کردند که طی آن ۱۰ فلسطینی شهید و ده‌ها نفر هم زخمی شدند.
سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی هم اعلام کرد که برآوردهای ارتش حاکی از آن است که جنبش حماس تا ماه‌ها قادر به ادامه حملات موشکی از نوار غزه به اراضی اشغالی خواهد بود.
روز سه شنبه همچنین رژیم اشغالگر صهیونیستی جسد رقیه احمد ابو داهوک کودک شهید فلسطینی ساکن شهرک بیت حنینا در قدس اشغالی را پس از ۹ روز توقیف تحویل داد. نظامیان اشغالگر صهیونیست این کودک ۳ ساله فلسطینی را در ایست بازرسی بیت اکسا در قدس اشغالی به ضرب گلوله به شهادت رسانده بودند.
علاوه بر این، مجاهدان گردان‌های قسام یک نفربر اسرائیلی را در منطقه جبل الریس در شرق محله التفاح در شهر غزه هدف قرار داده و با نیروهای اشغالگر اسرائیلی نیز از فاصله صفر درگیر شدند که در این عملیات شماری از نظامیان صهیونیست کشته و زخمی شدند. مجاهدان قسام اعلام کردند که آمبولانس‌ها و بالگردهای اسرائیلی برای انتقال کشته‌ها و مجروحان به این منطقه اعزام شدند. امیدوارم از خبر آلمان به دنبال صادرات تانک به تل آویو همزمان با بمباران غزه
است
راضی بوده باشید.

آلمان به دنبال صادرات تانک به تل آویو همزمان با بمباران غزه
است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۷ ۰۲:۳۷:۵۴