آغاز پمپاژ آب دریا به داخل تونل‌های حماس توسط اشغالگران
صهیونیست

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آغاز پمپاژ آب دریا به داخل تونل‌های حماس توسط اشغالگران
صهیونیست
به گزارش سوالات شرعی و احکام، روزنامه وال استریت ژورنال به نقل از مسئولان آمریکایی اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی پمپاژ آب دریا به داخل شبکه تونل‌های حماس در غزه را آغاز کرده است.
مسئولان آمریکایی تاکید کردند که پمپاژ آب دریا به داخل تونل‌های حماس بخشی از تلاش‌های اسرائیل برای نابودی زیرساخت‌های این جنبش است.
وال استریت ژورنال همچنین به نقل از سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی بیان کرد که عملیات نابودی تونل‌ها محرمانه است و نمی‌توان در مورد آن چیزی گفت.
منبع مذکور اشاره کرد که پر کردن تونل‌های حماس با آب دریا ممکن است هفته‌ها طول بکشد.
ساعتی پیش از این نیز، «ابوحمزه»، سخنگوی گروهان‌های قدس در اظهاراتی گفت: «به موشک‌باران شهرهای اسراییلی‌نشین و هدف قرار دادن نیروها و ادوات جنگی دشمن با گلوله‌های خمپاره ادامه می‌دهیم. مجاهدان ما از فاصله صفر با نیروهای دشمن درگیر شده و ده‌ها نفر را به قتل رسانده و صدها نظامی دیگر را مجروح کردند. دشمن صهیونیستی به بمباران غیرنظامیان بدون اخطار قبلی ادامه می‌دهد.»
ابوحمزه اظهار داشت: «نبرد کنونی برای نابودی مقاومت نیست، بلکه تسویه حساب دشمن با ملت فلسطین است. در این نبرد هیچ گزینه‌ای جز پیروزی پیش روی خود نداریم. ما در مقاومت در کنار ملت خود هستیم و درد و رنج آن‌ها، درد ما نیز هست اما بهای آزادی و عزت و سربلندی بسیار بیشتر است.»
سخنگوی گروهان‌های قدس گفت: «به برادرانمان در مقاومت اسلامی در عراق و لبنان سلام و درود می‌فرستیم. ده‌ها خودروی زرهی دشمن را منهدم کردیم و به اسرائیلی‌ها اعلام می‌کنیم که هدف نتانیاهو ماندن در قدرت است و بهای آن نیز کشته شدن فرزندان شما است.»
همزمان، ابوحمزه تاکید کرد که آزادی اسرا تنها از طریق مذاکرات خواهد بود آن هم بعد از توقف کامل جنگ و حملات دشمن.
از سوی دیگر، اسامه حمدان عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس اعلام کرد که حمله رژیم صهیونیستی به غزه تمامی عناصر حیاتی غزه را هدف قرار می‌دهد. حمدان تاکید کرد: کودکان هدف اصلی رژیم صهیونیستی هستند. غرب باید از این رژیم اعلام برائت کند. دشمن صهیونیستی در ۲ روز گذشته ۲۵ جنایت را مرتکب شده است.
وی افزود: «اشغالگران تلاش می‌کنند با نمایش تصاویر جعلی و توهم‌آمیز با زیان‌های خود مقابله کنند. دشمن در تحقق هرگونه موفقیت نظامی یا سیاسی ناکام بوده است. مجدداً بر موضع ملتمان در مخالفت با نقشه کوچاندن فلسطینیان تاکید می‌کنیم.»
حمدان ادامه داد: «از آن دسته از برادران عربمان که در مقابله با نقشه کوچاندن ملت ما در کنار ما ایستادند تشکر می‌کنیم. اشغالگران نخواهند توانست هیچ‌یک از اسیران نزد ما را زنده آزاد کنند.»
وی افزود: «نتانیاهو هیچ هدفی را در غزه محقق نخواهد کرد. تاکید می‌کنیم که تنها پس از توقف حمله دشمن صهیونیست به نوار غزه مذاکره در خصوص تبادل اسیران انجام خواهد شد.»
حمدان گفت: «گردان‌های قسام بینی دشمن را به خاک مالیدند. رژیم صهیونیستی به پایان خود نزدیک شده است. تاکید می‌کنیم تا زمانی که ملت ما امنیت نداشته باشد اشغالگران روی امنیت را نخواهند دید. بازداشت گروهی از آوارگان در مدرسه‌های آن روا جنایتی مشابه جنایت‌های نازی‌ها در حق یهودیان و نقض قانون در زندان ابوغریب است. فرانسه و اروپا باید در جانبداری از دشمن صهیونیست تجدید نظر کنند.» امیدوارم از خبر آغاز پمپاژ آب دریا به داخل تونل‌های حماس توسط اشغالگران
صهیونیست
راضی بوده باشید.

آغاز پمپاژ آب دریا به داخل تونل‌های حماس توسط اشغالگران
صهیونیست  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۳ ۰۲:۴۰:۴۰