آغاز عملیات اجرایی ۱۰ هزار مسکن با نام «شهید سلیمانی» در
اردبیل

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آغاز عملیات اجرایی ۱۰ هزار مسکن با نام «شهید سلیمانی» در
اردبیل
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سید محمد اعتماد اعجازی شامگاه شنبه در بازدید از عملیات اجرایی طرح ملی مسکن در شهرستان اردبیل اظهار کرد: در حال حاضر عملیات اجرایی ۱۰ هزار واحد مسکن طرح ملی در شهرستان اردبیل با نام «شهید سلیمانی «آغاز شده است تا در زمان مقرر به متقاضیان تحویل داده شود.
وی با بیان اینکه توافق لازم جهت تأمین ۵۷۰ هکتار زمین برای ساخت واحد طرح نهضت مسکن تأمین شده، گفت: ۱۰ هزار واحد این طرح در مرحله جدید در شهرستان مشخص شده که در حال فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای تکمیل مسکن در این اراضی هستیم.
فرماندار اردبیل با اشاره به مشخص شدن زمین‌هایی در نزدیکی همین اراضی برای طرح مسکن ملی افزود: حدود ۱۰ هزار واحد نیز در مرحله بعد در این اراضی احداث خواهد شد که تاکنون حدود ۳۲ هزار نفر متقاضی طرح ملی مسکن در مرحله جدید تأیید شدند که از این تعداد حدود ۲۱ هزار نفر آورده اولیه خود را پرداخت کرده‌اند.
اعتماد اعجازی خاطرنشان کرد: برای ایجاد زیر ساخت‌های آماده سازی این اراضی حدود هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه خواهد شد که یکی از پروژه‌های مهم در شهرستان اردبیل خواهد بود.
وی افزود: طرح ملی مسکن شهرستان اردبیل در اندیشه ۲ پیله سحران هم ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در حال تکمیل است که مقرر گردیده در زمان تعیین شده تحویل متقاضیان داده می‌شود و همچنین عملیات اجرایی طرح ملی مسکن ۴۶۰ واحدی اندیشه ۳ شهرستان اردبیل هم در حال تکمیل است. امیدوارم از خبر آغاز عملیات اجرایی ۱۰ هزار مسکن با نام «شهید سلیمانی» در
اردبیل
راضی بوده باشید.

آغاز عملیات اجرایی ۱۰ هزار مسکن با نام «شهید سلیمانی» در
اردبیل  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۸ ۰۲:۳۸:۵۲