آغاز ششمین مرحله آزادی ۳۰ اسیر فلسطینی در مقابل ۱۰
اسرائیلی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آغاز ششمین مرحله آزادی ۳۰ اسیر فلسطینی در مقابل ۱۰
اسرائیلی
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از شبکه خبری الجزیره، سخنگوی وزارت خارجه قطر شامگاه چهارشنبه تأیید کرد که بر اساس تعهد ششمین روز از توافقنامه آتش بس حماس و اسرائیل، ۳۰ فلسطینی در ازای آزادی ۱۰ زندانی دیگر در غزه آزاد می‌شوند.
بر پایه این گزارش، ماجد الانصاری در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت که دو شهروند روسیه و چهار شهروند تایلندی خارج از چارچوب توافق هستند و به صلیب سرخ تحویل داده شده‌اند.
وی توضیح داد که گروگانان اسرائیلی آزاد شده در غزه شامل ۵ خردسال و ۵ زن از دو تابعیتی شامل یک خردسال هلندی، سه آلمانی و یک آمریکایی است.
پیش‌تر رسانه‌های فلسطینی گزارش داده بودند، گردان‌های القسام ۱۰ اسرائیلی و ۴ تایلندی را به صلیب سرخ تحویل داده‌اند.
آتش بس موقت فردا ساعت ۷ صبح امروز پنجشنبه به وقت محلی پایان خواهد یافت و تلاش‌های دیپلماتیک برای تمدید این آتش بس ادامه دارد.
گروه‌های مقاومت فلسطین روز شنبه ۱۵ سایت احکامماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳ عملیات غافلگیر کننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اشغالگر قدس آغاز کردند و این رژیم برای تلافی و جبران شکست خود و توقف عملیات گروه‌های مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بست و منطقه را بمباران کرد. امیدوارم از خبر آغاز ششمین مرحله آزادی ۳۰ اسیر فلسطینی در مقابل ۱۰
اسرائیلی
راضی بوده باشید.

آغاز ششمین مرحله آزادی ۳۰ اسیر فلسطینی در مقابل ۱۰
اسرائیلی  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۳۰ ۰۲:۳۶:۴۷