آغاز دوره بازآموزی طرح امداد و نجات نوروزی در ایلام

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آغاز دوره بازآموزی طرح امداد و نجات نوروزی در ایلام به گزارش سوالات شرعی و احکام، حمزه محمدی مقدم سرپرست جمعیت هلال احمر استان ایلام از برگزاری دوره بازآموزی طرح امداد و نجات نوروزی هلال احمر با هدف افزایش توانمندی و سرعت عمل در طرح نوروزی ۱۴۰۳ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام: سرپرست جمعیت هلال احمر استان ایلام اظهار داشت: دوره بازآموزی طرح ملی امداد ونجات جاده‌ای در استان ایلام به مدت ۴ روز و حضور ۳۵۰ نفر از نجاتگران هلال احمر استان خبر داد.
محمدی مقدم افزود: طرح ملی بازآموزی امداد و نجات جاده‌ای ویژه نوروز ۱۴۰۳ با هدف افزایش سطح آمادگی و توانمندی نیروهای پایگاه‌های امداد و نجات و سرعت عمل، جهت ارائه خدمات بهتر در طرح نوروزی ۱۴۰۳ می‌باشد.
وی افزود: در این دوره ۳۵۰ نجاتگر جمعیت هلال احمر در سراسر استان حضور دارند.
وی تصریح کرد: در این دوره تخصصی، نجاتگران با مباحثی همچون اقدامات پیش بیمارستانی، آشنایی با خودروی نجات، آمبولانس و تجهیزات آن، مدیریت در صحنه، نحوه رهاسازی و تثبیت خودروها، چرخه پاسخگویی به حوادث به صورت میدانی و کار عملی از طریق انجام سناریوهای مختلف را فرا می‌گیرند. امیدوارم از خبر آغاز دوره بازآموزی طرح امداد و نجات نوروزی در ایلام راضی بوده باشید.

آغاز دوره بازآموزی طرح امداد و نجات نوروزی در ایلام  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۸ ۰۲:۴۱:۴۰