آغاز افتتاح هفتگی پروژه‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی در
تبریز

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آغاز افتتاح هفتگی پروژه‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی در
تبریز
به گزارش سوالات شرعی و احکام، یعقوب هوشیار در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: طرح بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی شهرداری تبریز به صورت هفتگی از بهمن ۱۴۰۲ تا بهمن ۱۴۰۳ آغاز و در اولین مرحله، پروژه حفاری تونل غربی خط ۲ متروی تبریز به بهره‌برداری می‌رسد.
وی افزود: در ادامه این طرح لندفیل شماره ۲ پسماند شهری تبریز با ۱۰ هکتار مساحت و ظرفیت یک میلیون و ۴۰۰ مترمکعب، با حضور مسئولان کشوری و استانی طی هفته جاری به بهره‌برداری می‌رسد.
هوشیار با اشاره به تکمیل عملیات عمرانی پروژه ورزشی زمین چمن شهدای هوانیروز اضافه کرد: پروژه ورزشی زمین چمن شهدای هوانیروز در مساحتی بالغ بر ۷۳۰۰ متر مربع و با اعتبار ۷۵ میلیارد ریالی و در راستای گسترش فضای ورزشی منطقه احداث شده است که در اولین هفته از بهمن سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.
شهردار تبریز با اشاره به افتتاح هفتگی پروژه‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی شهرداری تبریز طی یک سال آینده، خاطرنشان کرد: بر اساس این طرح طی بازه زمانی بهمن ۱۴۰۲ تا بهمن ۱۴۰۳، هر هفته حداقل یک پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.
هوشیارسیاست شهرداری تبریز را افتتاح بدون تشریفات پروژه‌های عمرانی و خدماتی و رفاهی اعلام کرد و یادآور شد: در راستای سیاست شهرداری تبریز مبنی بر حذف برنامه‌های زائد و تشریفاتی، تمامی پروژه‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی به صورت مردمی برگزار شده و از هر گونه تشریفات و برنامه زائد پرهیز می‌شود. امیدوارم از خبر آغاز افتتاح هفتگی پروژه‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی در
تبریز
راضی بوده باشید.

آغاز افتتاح هفتگی پروژه‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی در
تبریز  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۲۳ ۰۲:۴۲:۲۲