آغاز اعزام ۵۰۰۰ نفر به حرم مطهر امام خمینی(ره)

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آغاز اعزام ۵۰۰۰ نفر به حرم مطهر امام خمینی(ره) سرهنگ حمزه برین در گفت و گو با خبرنگار سایت احکام با اشاره به آغاز اعزام زائرین حرم امام خمینی از استان قزوین اظهار کرد: اعزام زائران از بعد از ظهر شنبه آغاز شده و ادامه دارد.
وی افزود: بخشی اعظمی از زائران حرم مطهر از شامگاه شنبه راهی تهران شده اند تا در مراسم صبح ۱۴ خرداد که با سخنرانی مقام معظم رهبری برگزار می‌شود شرکت کنند.
معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب‌الامر (عج) ادامه داد: ۱۷۰۰ نفر از زائران از شهرستان قزوین اعزام خواهند شد و سهمیه شهرستان تاکستان ۷۰۰ نفر، البرز ۷۸۰ نفر، آبیک ۶۶۰ نفر و بوئین‌زهرا ۷۵۰ نفر خواهد بود.
برین با بیان اینکه اولویت اعزام‌ها با افرادی است که برای بار اول راهی این سفر می‌شوند، بیان کرد: ۶۰ درصد زائرین خانم و ۴۰ درصد را نیز آقایان تشکیل می‌دهند.
وی در پایان یادآور شد: با توجه به عدم تغییر ساعات کشور در سال جاری برنامه حرم مطهر امام از ساعت ۸ صبح آغاز شده و توصیه ما به زائرین آن است که به محض خروج از اتوبوس‌ها خود را به مرکز اصلی سخنرانی برسانند. امیدوارم از خبر آغاز اعزام ۵۰۰۰ نفر به حرم مطهر امام خمینی(ره) راضی بوده باشید.

آغاز اعزام ۵۰۰۰ نفر به حرم مطهر امام خمینی(ره)  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۰۳ ۲۳:۲۴:۰۷