آسیب وارده به کارخانه آب‌شیرین‌کن چابهار – کنارک مرتفع
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آسیب وارده به کارخانه آب‌شیرین‌کن چابهار – کنارک مرتفع
شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، علیرضا قاسمی شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران سیل جنوب سیستان و بلوچستان، که با حضور وزیر کشور در کنارک برگزار شد، افزود: با تلاش بی‌وقفه سرمایه‌گذار بخش خصوصی و کارکنان این شرکت فاز اول کارخانه آب‌شیرین‌کن چابهار – کنارک طی ۱۵ ساعت کار مداوم وارد مدار شد.
وی با بیان اینکه مخازن ذخیره آب ساکنان چابهار و کنارک آبگیری و هیچ مشکلی بابت تأمین آب ساکنان این شهرها برای ۲۴ ساعت آینده وجود نخواهد داشت، ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود، فاز دوم آب‌شیرین‌کن نیز، پس از احیای تابلوهای برق تا صبح پنج‌شنبه وارد مدار شود.
وی با اشاره به آخرین وضعیت شبکه آب مناطق سیل زده گفت: در حال حاضر بر اساس برآوردهای اولیه، شبکه آب ۷۸ روستا به دلیل طغیان رودخانه‌ها، تخریب چاه‌ها و منابع تولید و همچنین شکستگی خطوط انتقال آب از مدار خارج شده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به بسته بودن بخش اعظمی از مسیرهای مواصلاتی روستایی و عدم دسترسی به روستاها امکان افزایش روستاهای دچار اختلال وجود دارد. امیدوارم از خبر آسیب وارده به کارخانه آب‌شیرین‌کن چابهار – کنارک مرتفع
شد
راضی بوده باشید.

آسیب وارده به کارخانه آب‌شیرین‌کن چابهار – کنارک مرتفع
شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۸ ۰۲:۴۴:۲۹