آسفالت ۲۰ کیلومتر از جاده دسترسی به آبشار «نوژیان»

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آسفالت ۲۰ کیلومتر از جاده دسترسی به آبشار «نوژیان» به گزارش خبرنگار سایت احکام، فرهاد زیویار روز جمعه در بازدید از پروژه‌های در دست اقدام حوزه ریلی اداره کل راه‌آهن لرستان با اشاره به اهمیت توسعه گردشگری روستایی، اظهار داشت: گردشگری روستایی زمینه‌ای برای پویایی اقتصاد در روستاها است و لرستان نیز، یکی از استان‌های بهره‌مند از این ظرفیت است.وی با تأکید بر اینکه مطالعات لازم در زمینه استفاده از ظرفیت چشمه آب گرم روستای «کشور» صورت گیرد، افزود: اقدامات لازم برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این راستا انجام شود.
استاندار لرستان با اشاره به اینکه بافت زندگی عشایری و گردشگری روستایی علاقه‌مندان بسیاری را به خود جذب می‌کند، عنوان کرد: آسفالت ۲۰ کیلومتر از جاده خرم‌آباد به آبشار «نوژیان» در دستور کار قرار گرفته است و خرم‌آباد را به ایستگاه «کشور» متصل می‌کند و موجب احیای این مسیر گردشگری خواهد شد.
زیویار، گفت: در این مسیر جاذبه‌های گردشگری تاریخی، فرهنگی، طبیعی بسیاری همچون منطقه «چوب‌تراش»، روستای «قلعه گل»، آبشار «نوژیان» و آبشار «وارک» وجود دارد و جز یکی از محورهای گردشگری درجه یک استان محسوب خواهد شد. امیدوارم از خبر آسفالت ۲۰ کیلومتر از جاده دسترسی به آبشار «نوژیان» راضی بوده باشید.

آسفالت ۲۰ کیلومتر از جاده دسترسی به آبشار «نوژیان»  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۱۲ ۰۲:۳۷:۲۵