آذربایجان غربی آماده میزبانی شایسته مسابقات والیبال قهرمانی
آسیا

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آذربایجان غربی آماده میزبانی شایسته مسابقات والیبال قهرمانی
آسیا
به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمدصادق معتمدیان عصر سه شنبه در نشست خبری مشترک با رئیس فدراسیون والیبال با اشاره به اینکه زیرساخت‌های خوبی برای میزبانی از رویدادهای جهانی و منطقه‌ای در استان فراهم شده است، افزود: در دو سال اخیر آذربایجان غربی میزبانی رویدادهای متعدد جهانی و منطقه‌ای بوده است.
وی با بیان اینکه همه تلاش‌ها بکارگیری شده تا میزبانی شایسته برای این مسابقات باشیم، گفت: افزایش نشاط اجتماعی یکی از دستاوردهای میزبانی از مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیاست.
معتمدیان ارومیه را به سبب علاقمندی وافر مردم، پیشینه طولانی و حضور قهرمانان ملی از این خطه در تیم‌های ملی در ادوار مختلف، مهد والیبال ایران و آسیا دانست و افزود: والیبال به عنوان ورزش اول استان در کوچه پس کوچه‌ها با کمترین امکانات انجام می‌شود.
وی گفت: با توجه به علاقمندی مردم و نیز سیاست‌های دولت در خصوص بهره گیری از ظرفیت ورزش در افزایش نشاط اجتماعی، میزبانی رقابت‌های مهم قهرمانی مردان آسیا را اخذ کردیم.
استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از حمایت‌های رئیس فدراسیون والیبال در اعطای میزبانی به ارومیه، تصریح کرد: مجاب کردن کنفدراسیون والیبال آسیا در تغییر میزبانی از تهران به ارومیه با حمایت و پیگیری‌های رئیس فدراسیون والیبال محقق شد. امیدوارم از خبر آذربایجان غربی آماده میزبانی شایسته مسابقات والیبال قهرمانی
آسیا
راضی بوده باشید.

آذربایجان غربی آماده میزبانی شایسته مسابقات والیبال قهرمانی
آسیا  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۰۹ ۰۲:۴۸:۰۴