آذربایجان‌غربی ۷درجه سردتر شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آذربایجان‌غربی ۷درجه سردتر شد به گزارش سوالات شرعی و احکام، مهدی صابری روز دوشنبه در این زمینه افزود: طبق الگوهای هواشناسی که بیانگر تغییرات دمای بیشینه طی امروز نسبت به دیروز است، دمای بیشینه دوشنبه در شهرهای آذربایجان غربی کاهش یافته و سرمای هوا تداوم خواهد داشت.
وی اضافه کرد: با نفوذ توده هوای سرد کاهش دما از شب گذشته ابتدا در مناطق شمالی رخ داده است که البته امروز در سراسر استان محسوس خواهد بود.
وی با بیان اینکه بامداد دوشنبه شهرهای شمالی آذربایجان غربی شاهد بارش برف بود، اظهار کرد: در شهرهای سلماس، پلدشت، خوی و چایپاره بارش برف به میزان سه سانتی متر گزارش شده است.
رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی ادامه داد: در ۲۴ ساعت اخیر چالدران با دمای منفی ۱۰ درجه سردترین و نقده و میاندوآب با مثبت ۱۸ درجه سانتی گراد گرم‌ترین شهرستان استان بودند؛ دمای مرکز استان نیز بین صفر و مثبت ۱۵ درجه سانتی گراد در نوسان بوده است.
صابری با توصیه به اینکه شهروندان مدیریت در مصرف حامل های انرژی را باید مورد توجه قرار دهند، ادامه داد: هوای استان امروز ابرناک است که پیش بینی می شود از بعد از ظهر این ابرناکی نیز کاهش یابد. امیدوارم از خبر آذربایجان‌غربی ۷درجه سردتر شد راضی بوده باشید.

آذربایجان‌غربی ۷درجه سردتر شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۹ ۰۲:۴۱:۱۳