آخرین موضع گیری نتانیاهو درباره تجاوز نظامی به غزه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آخرین موضع گیری نتانیاهو درباره تجاوز نظامی به غزه به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از تاس، دفتر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای مدعی شد که پیشروی و حملات نیروهای این رژیم در نوار غزه ادامه خواهد یافت.
دفتر نتانیاهو در این بیانیه نوشت: نیروهای ما در حال پیشروی هستند. همچنان با تمام قوا به جنگ ادامه می‌دهیم تا به اهداف خود برسیم.
وزارت جنگ رژیم صهیونیستی امروز(جمعه) مدعی شد که حماس آتش‌بس را نقض کرده است و با این ادعا از موج جدید حملات علیه نوار غزه خبر داد.
براساس اعلام الجزیره، در جریان حمله رژیم صهیونیستی به شهر «رفح» دست کم چهار فلسطینی و دو تن دیگر نیز در حمله اشغالگران به اردوگاه «مغازی» به شهادت رسیده‌اند.
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در روز هفتم اکتبر (۱۵ سایت احکامماه) در پاسخ به بیش از هفت دهه اشغال فلسطین و نزدیک به دو دهه محاصره غزه و زندان و شکنجه هزاران فلسطینی عملیات موسوم به «طوفان الاقصی» را آغاز کرد.
صهیونیست‌ها در پی این عملیات بزرگ و غافلگیرکننده، حملات وحشیانه‌ای را علیه غیرنظامیان نوار غزه انجام داده‌اند به طوری که به‌دنبال این حملات، تاکنون بیش از ۲۰ هزار نفر به شهادت رسیده‌اند. امیدوارم از خبر آخرین موضع گیری نتانیاهو درباره تجاوز نظامی به غزه راضی بوده باشید.

آخرین موضع گیری نتانیاهو درباره تجاوز نظامی به غزه  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۰۲ ۰۲:۴۸:۲۰