آخرین خبرها از انتخابات پلدختر/ قول فرماندار برای صیانت از
آرا

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آخرین خبرها از انتخابات پلدختر/ قول فرماندار برای صیانت از
آرا
حمید خادم در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام در سخنانی با اشاره به انتخابات پیشروی مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، اظهار داشت: بحث انتخابات، بحث سرنوشت مردم است و مردم با شرکت در انتخابات، در تعیین سرنوشت خود سهیم می‌شوند.
رقابت ۱۷ کاندیدا در حوزه انتخابیه پلدختر و معمولان
وی با تأکید بر اینکه همه ارکان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به‌وسیله رأی مستقیم و غیرمستقیم مردم تعیین و انتخاب می‌شوند، عنوان کرد: در این راستا مردم مستقیماً در سرنوشت خودشان سهیم هستند.
فرماندار پلدختر در ادامه سخنان خود با اشاره به‌پیش ثبت‌نام ۴۶ داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پلدختر و معمولان، بیان داشت: در نهایت تعداد این داوطلبان به ۲۰ نفر رسید و کار بررسی صلاحیت آنها از سوی هیئت اجرای و نظارت در دستور کار قرار گرفت.
خادم بیان داشت: در حال حاضر ۱۹ داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پلدختر و معمولان تأیید صلاحیت شده‌اند که از این تعداد دو نفر در حال پیگیری برای انتقال به حوزه انتخابیه دیگری هستند.
پیش‌بینی ۶۹ شعبه اخذ رأی در پلدختر
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پیش‌بینی ۶۹ شعبه اخذ رأی در شهرستان پلدختر، گفت: ۱۲ مورد از این شعب اخذ رأی مربوط به بخش «بالاگریوه» و ۵۸ مورد نیز مربوط به پلدختر است.
فرماندار پلدختر، تأکید کرد: عوامل اجرایی این شعب اخذ رأی، مکان استقرار شعب، آن تن‌دهی شعب، زیرساخت‌ها و… مشخص و پیگیری شده است.
خادم، بیان داشت: در حال حاضر آماده برگزاری انتخاباتی سالم، کم‌نظیر و با حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی در شهرستان پلدختر هستیم.
وی همچنین از استقرار پنج تا هفت نفر عوامل اجرایی در هر شعبه اخذ رأی، گفت: همچنین در هر شعبه اخذ رأی یک نماینده فرماندار نیز حضور دارد.
فرماندار پلدختر افزود: یکی از شعب مرکزی شهر پلدختر که دبیرستان «شهید کائیدی» بوده را برای اخذ رأی از بانوان در نظر گرفته‌ایم.
قول فرماندار برای صیانت از آرای مردم
خادم در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بهره‌مندی یکسان کاندیداها از امکانات دولتی بر اساس قانون جدید انتخابات، عنوان کرد: همچنین در جلسه شورای اداری و با حضور دادستان و اعضای شورای تأمین با صراحت به مدیران اعلام کردیم که تحت هیچ شرایطی حق حضور در جلسات و برنامه‌های تبلیغاتی کاندیداها را ندارند.
وی افزود: یک تا دو مورد را داشتیم که به استان معروفی و آنها تعهد گرفته شد.
فرماندار پلدختر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به صیانت از آرای مردم در پلدختر، تأکید کرد: صیانت از رأی مردم و سلامت انتخابات سرلوحه همه اقدامات و برنامه‌ها خواهد بود.
خادم با بیان اینکه در شهرستان پلدختر، فرمانداری، عوامل نظارتی، قوه قضائیه، نیروی انتظامی و.. متعهد و متحد هستند تا انتخابات پیش رو از رأی مردم صیانت کنند، تصریح کرد: مردم شهرستان پلدختر مطمئن باشند که آرای آنها به‌درستی و بادقت صیانت خواهد شد.
وی در ادامه سخنان خود با اشاره به ایجاد ستاد پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی در شهرستان پلدختر، تصریح کرد: تا امروز سه جلسه را با حضور کاندیداها در این راستا داشته‌ایم و تذکراتی که نیاز بود به کاندیداها داده شده است.
فرماندار پلدختر با بیان اینکه از امروز به بعد این ستاد هر هفته تشکیل جلسه خواهد داد، افزود: در این ستاد تذکراتی که نیاز باشد به کاندیداها داده خواهد شد. امیدوارم از خبر آخرین خبرها از انتخابات پلدختر/ قول فرماندار برای صیانت از
آرا
راضی بوده باشید.

آخرین خبرها از انتخابات پلدختر/ قول فرماندار برای صیانت از
آرا  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۱۵ ۰۲:۴۱:۰۵