آتش بس برای صهیونیست ها نوعی تسلیم و شکست اطلاعاتی و امنیتی
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آتش بس برای صهیونیست ها نوعی تسلیم و شکست اطلاعاتی و امنیتی
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد وحیدی شامگاه پنجشنبه در یادواره ۶۰۰ شهید دماوند که با حضور اقشار مختلف مردمی، مسئولان استانی و شهرستانی در حسینیه محله قاضی شهر دماوند برگزار شد، اظهار کرد: شهادت یک جریان، یک حرکت دائمی و یک حقیقت جاری در باطن و در عمق است و نه یک پدیده و حادثه و به همین دلیل این جایگاه والا و ارزشمند جریان پیدا می‌کند و حیات می‌یابد.
وی ادامه داد: کشته شدن در همه جریان‌ها اتفاق می‌افتد و گاهی هم اهداف خوب دارد ولی آنچه در رمز و راز شهادت است، در رزق دائمی شهدا وجود دارد و دائماً بشارت می‌دهد که این جایگاه یک جریان دائمی است نشان از رمز ماندگاری و پایداری ما است چراکه آنان حضور دارند و ما از آنان یاری می‌جوییم.
وزیر کشور با بیان اینکه برگزاری یادواره‌های شهدا بیش از پیش یاد آنان را برای همگان زنده نگاه می‌دارد، گفت: جریان شهدا یک این جریان بسیار قوی و قدرتمند است و هیچ چیز نمی‌تواند در مقابل آن ایستادگی کند و این مهم را در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دیدم؛ گرچه برخی تصور می‌کنند این منوط به انقلاب ماست ولی اینگونه نیست.
وحیدی بیان کرد: امروز شاهد جنگ در غزه هستیم که در این ماجرا عبرت‌های بسیار بزرگی نهفته است و کسی که حقانیت انقلاب و شهدا را بشناسد می‌تواند از آنچه که امروز در جریان است، متوجه شود زیرا روزی در فلسطین، رژیم صهیونیستی با تمام قدرت حرکت می‌کرد و باور نداشت کسی در مقابل او بایستد.
وحیدی خاطرنشان کرد: فلسطین تصور می‌کرد با مذاکره با آمریکا بتواند حقوق خود را از رژیم صهیونیستی بگیرد که اما امروز شاهد ایستادگی آنان هستیم؛ امروز رژیم صهیونیستی، آمریکا، کشورهای غربی و برخی از کشورهای به اصطلاح مسلمانی که برخلاف میل مردمشان پنهان و آشکار با رژیم صهیونیستی در ارتباط هستند، در مقابل ملت محاصره شده، مظلوم و ستم دیده قرار دارند و آنان با کمترین امکانات ایستاده اند.
وزیر کشور با بیان اینکه امروز ارتشی که خود را برتر می‌دانست در وضعیتی افتاده که برای بقای خود و ترساندن مقاومت ناچار شده تا ناوهای هواپیمابر آمریکا را در منطقه بخواند و مرتباً صلاح‌های مختلف تأمین کند، افزود: در چشم تمام مردم دنیا، مردم بی دفاع غزه را شهید می‌کند به امید آنکه در بین آنها بتواند گروه حماس را نابود کند اما با تمام ظرفیت‌های نظامی بعد از حدود ۵۰ روز نتوانسته است به اهداف خود برسد.
وی با تاکید بر اینکه آتش بس برای آنان به گونه‌ای تسلیم شدن و شکست اطلاعاتی و امنیتی و نظامی است، افزود: آنان در تله حماس افتادند و مرتباً ضربه می‌خوردند و با وجود اینکه تمامی رسانه‌ها به دست آمریکا است ولی به لطف مقاومت، امروز قوی‌ترین رسانه مقاومت شده است و شاهد هستیم که چگونه روحیه ایثار و شهادت توسعه می‌یابد.
وزیر کشور بیان کرد: امروز شناور کوچ چندمتری ایران با یک سلاح ساده به جنگ ناور چند صد متری با عنوان مهمات در صحنه درگیر شده که این نشان از توانمندی کشور است امروز جایگاه کنونی کشور را مدیون شهدایی هستیم که راهشان برگرفته از مکتب اهل بیت (ع) است.
وحیدی با اشاره به اینکه امروز کشور ما بربال قدرت‌ها نشسته است و بی تردید همانگونه که رهبر معظم انقاب فرمودند بی شک فلسطین پیروز است ما هم این کشور را پیروز می‌دانیم، گفت: شهدا آمدند و وظیفه خود را انجام و راه را نشان دادند و جریان انسان ساز درست کردند که از دل آن شهدای مدافع حرم شکل گرفت و اکنون مدافعین فلسطین و مدافعین غزه در صحنه است.
وی با اشاره به اینکه دنیا در حال تغییر است و ما حقیقتاً در یک پیچ تاریخی قرار داریم و این پیچ تاریخی در جهت آینده درخشان اسلام عزیز و نابودی رژیم صهیونیستی خواهد بود، افزود: رژیم صهیونیستی که به نابودی خود بیش از هر زمان دیگری نزدیک است آیا پس از آن، استکبار جهانی که با تمام قدرت بازی گردان این رژیم بوده باقی خواهد ماند؟ قطعاً نشانه‌های نابودی آن نیز روشن است.
وحیدی افزود: امروز در کشورهای آمریکایی و اروپایی شاهد تظاهراتی هستیم که دیگر موضوع آنان اقتصادی نیست بلکه یک جریان انسانی، حقوقی، بشری و فرهنگی است که مردم آن با مفاهیمی آشنا می‌شوند که تا به حال نشنیده بودند و این تحول در لایه‌های اجتماعی در حال گسترش است که این مهم برگرفته از مظلومیت، مقاومت و ایستادگی است.
وی بیان داشت: امروز آمریکا نیز با قدرت به صحنه آمده چون می‌داند شکست رژیم صهیونیستی آبرویش را می‌برد و اگر حمایت آمریکا نبود آنان تا این میزان هم نمی‌توانستند ایستادگی کنند اما در کنار حضور تمام عیار غرب در صحنه، جریان مقاومت در عالی‌ترین موقعیت به صحنه آمده است و همین بیداری ملت‌ها خود بزرگ‌ترین دستاورد است. امیدوارم از خبر آتش بس برای صهیونیست ها نوعی تسلیم و شکست اطلاعاتی و امنیتی
است
راضی بوده باشید.

آتش بس برای صهیونیست ها نوعی تسلیم و شکست اطلاعاتی و امنیتی
است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۲۴ ۰۲:۴۳:۰۱