آتش‌سوزی مشکوک در بزرگترین شهرک اشغالی رژیم
صهیونیستی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آتش‌سوزی مشکوک در بزرگترین شهرک اشغالی رژیم
صهیونیستی
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، رسانه‌های صهیونیستی امروز یکشنبه گزارش دادند که آتش سوزی گسترده‌ای در یک پایگاه نظامی اسرائیلی در نزدیکی شهرک «معاله ادومیم» در کرانه باختری اشغالی به وقوع پیوسته است.
رادیو ارتش رژیم صهیونیستی با اعلام اینکه تیم‌های آتش نشانی در منطقه حاضر شده و در حال اطفای حریق هستند، خاطرنشان کرد که این آتش سوزی تلفات جانی و مالی نداشته است.
معاله ادومیم یکی از بزرگترین و در حال گسترش‌ترین شهرک‌های صهیونیستی در کرانه باختری و در شرق بیت المقدس اشغالی است.
جزئیات بیشتری از این حادثه آتش سوزی اعلام نشده، اما به طور معمول دستگاه‌های خبررسان در رژیم صهیونیستی خبرهای مرتبط با حوادث و آتش سوزی‌ها در مناطق اشغالی را سانسور می‌کنند.
روز گذشته نیز منابع رسانه‌ای از بیش از ۷۰ حریق در شهرک‌های هم‌جوار نوار غزه گزارش داده بودند. رادیو ارتش رژیم صهیونیستی در این‌باره نسبت به کشیده شدن دامنه این حریق به ایستگاه برق شهرک صهیونیست‌نشین «عسقلان» ابراز نگرانی کرده بود. رسانه‌های رژیم صهیونیستی همچنین اعلام کرده‌اند که نیروهای اطفا حریق قادر به مهار آتش نیستند.
رژیم صهیونیستی این روزها در وضعیت پرخطری به سر می‌برد و روز گذشته نیز روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت نوشت که ارتش رژیم صهیونیستی خود را برای سناریوی جنگ «روز قیامت» آماده می‌کند.
این روزنامه عبری عنوان کرد که در این جنگ احتمالی جبهه‌های مختلف به ویژه لبنان، سوریه، عراق و ایران مشارکت خواهند داشت و به طور همزمان علیه رژیم صهیونیستی فعال می‌شوند.
رسانه‌های صهیونیستی در گذشته نیز بارها به این مساله اشاره کرده‌اند که رژیم صهیونیستی خودش برای جنگی از چند جبهه مختلف آماده می‌کند.
ترس اصلی صهیونیست‌ها از این مساله است که در این جنگ، چندین جبهه به طور همزمان علیه رژیم صهیونیستی فعال شود به طوری که صهیونیست‌ها توان مقابله با آن را نداشته باشند.
در روزهای اخیر رسانه‌های صهیونیستی پس از رزمایش بزرگ حزب‌الله لبنان در جنوب این کشور و آزمایش موشکی اخیر ایران (موشک خیبر با بیش از ۲۰۰۰ کیلومتر برد) درباره افزایش توانمندی موشکی حزب‌الله لبنان و از طرفی ایران هشدار داده‌اند.
همچنین رسانه‌های عبری زبان فاش ساختند که سران رژیم صهیونیستی در نشستی امنیتی با تاکید بر ضرورت برگزاری فوری رزمایش «خودروهای آتش» از ادامه عملیات نظامی ارتش در اطراف نوار غزه منصرف شده‌اند. وبگاه صهیونیستی والا در تأیید این گزارش اعلام کرد که رزمایش بزرگ ارتش که در سال گذشته میلادی که با عملیات نظامی «نگهبانان دیوار» ضد گروه‌های مقاومت در غزه مصادف شد، فردا برگزار می‌شود. عملیات نگهبانان دیوار اشاره به جنگ سال گذشته میان رژیم صهیونیستی و گروه‌های مقاومت در نوار غزه در ماه می است.
این منبع عبری با اشاره به جزئیات این رزمایش فاش ساخت که در مرحله نخست رزمایش، ستاد مشترک ارتش وارد عمل خواهد شد و طبق متغیرهای امنیتی، این رزمایش فاز دوم را عملیاتی خواهد کرد و به دنبال آن همه مراکز فرماندهی و یگان‌ها برنامه خود را آغاز خواهند کرد.
در همین ارتباط، منابع عبری گزارش دادند که جنبش مقاومت لبنان نیز فردا (امروز) رزمایشی به نام «فتح المبین» را در منطقه جبل عامل برگزار می‌کند.
منابع عبری زبان در توصیف عظمت رزمایش فتح المبین اذعان کردند: «این رزمایش شبیه سازی و مظهر آزاد سازی بزرگ و نهایی فلسطین خواهد بود.» امیدوارم از خبر آتش‌سوزی مشکوک در بزرگترین شهرک اشغالی رژیم
صهیونیستی
راضی بوده باشید.

آتش‌سوزی مشکوک در بزرگترین شهرک اشغالی رژیم
صهیونیستی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۸ ۰۲:۳۶:۴۴