آبرسانی به زوّار اربعین توسط شرکت آب و فاضلاب استان
زنجان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آبرسانی به زوّار اربعین توسط شرکت آب و فاضلاب استان
زنجان
به گزارش سوالات شرعی و احکام، علیرضا جز قاسمی روز سه شنبه اظهار کرد: عملیات آبرسانی سیّار در مرز خسروی برای آبرسانی به زائرین اربعین حسینی، بمدت ۱۸ روز با استقرار یکدستگاه خودروی تانکر آبرسانی سیّار انجام شد.
وی افزود: مدیریت آبرسانی به زائرین اربعین حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در مرز باشماق نیز با استقرار نماینده تامّ الاختیار شرکت آب و فاضلاب استان زنجان انجام شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان بیان کرد: در همین راستا مبلغی نیز به عنوان کمک هزینه نقدی برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم اربعین حسینی به حساب شرکت آبفا استان کرمانشاه واریز شد.
جزء قاسمی عنوان کرد: برای آبرسانی به جاماندگان اربعین حسینی در شهر زنجان نیز ۴ دستگاه تانکر آبرسانی سیّار یک روز پیش از آغاز مراسم اربعین سرور و سالار شهیدان در مسیر گاوازنگ تا مزار شهدای گمنام استقرار یافته است.
گفتنی است: مراسم اربعین حسینی برای جاماندگان اربعین در شهر زنجان در تاریخ ۱۵ شهریور ماه ۱۴۰۲ با حضور اهالی پایتخت شور و شعور حسینی، از محل مجموعه گاوازنگ تا مزار شهدای گمنام برگزار خواهد شد. امیدوارم از خبر آبرسانی به زوّار اربعین توسط شرکت آب و فاضلاب استان
زنجان
راضی بوده باشید.

آبرسانی به زوّار اربعین توسط شرکت آب و فاضلاب استان
زنجان  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۶ ۰۲:۳۸:۲۱