۹ هزار و ۶۰۰ فلسطینی در اسارت رژیم صهیونیستی هستند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۹ هزار و ۶۰۰ فلسطینی در اسارت رژیم صهیونیستی هستند به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، رژیم صهیونیستی از زمان آغاز جنگ غزه در هفتم اکتبر ۲۰۲۳ تاکنون به طور گسترده اقدام به دستگیری غیرنظامیان فلسطینی در کرانه باختری کرده است.
بر این اساس، جمعیت اسرای فلسطینی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد اکنون بیش از ۹ هزار و ۶۰۰ زندانی که در کرانه باختری و قدس شرقی بازداشت شده اند در زندان‌های رژیم صهیونیستی در اسارت به سر می‌برند.
هزاران تن از این افراد در بازداشت اداری به سر می‌برند. در این نوع بازداشت افراد نه به دلیل آنچه در گذشته انجام داده اند، بلکه به دلیل ترس از آنچه در آینده انجام خواهند داد بازداشت می‌شوند. این افراد بدون برگزاری دادگاه و تفهیم اتهام اکنون ماه هاست که در زندان‌های رژیم صهیونیستی هستند.
نظامیان صهیونیست اکنون به طور روزانه با یورش به مناطق مختلف کرانه باختری اقدام به بازداشت فلسطینیان می‌کنند.
جمعیت اسرای فلسطینی می‌گوید بسیاری از بازداشت شدگان از بدرفتاری و شکنجه در زندان‌های رژیم صهیونیستی خبر داده اند.
ایتمار بن گویر، وزیر افراطی امنیت داخلی رژیم صهیونیستی به تازگی با صدور فرمانی خواستار کاهش جیره غذایی زندانیان فلسطینی در بند این رژیم شده است. نهادهای حقوق بشری می‌گویند این اقدام تلاشی برای استفاده از گرسنگی به عنوان یک شکنجه است. امیدوارم از خبر ۹ هزار و ۶۰۰ فلسطینی در اسارت رژیم صهیونیستی هستند راضی بوده باشید.

۹ هزار و ۶۰۰ فلسطینی در اسارت رژیم صهیونیستی هستند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۱۰ ۰۲:۳۸:۳۳