۹ دی روز نمایش هماهنگی مسیر مردم ایران با راه روشن ولایت
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۹ دی روز نمایش هماهنگی مسیر مردم ایران با راه روشن ولایت
است
به گزارش سوالات شرعی و احکام، محمدصالح جوکار با صدور پیامی به مناسبت یوم الله ۹ دی اظهار داشت: حماسه نهم دی و حضور انقلابی آحاد ملت ولایتمدار ایران اسلامی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و برگ زرین دیگری در تاریخ ملت بزرگ ایران اسلامی به شمار می رود.
وی در این پیام افزود: این حماسه نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی بود که برای حفظ اصول و آرمانهای انقلاب اسلامی پایداری کردند و این روز بزرگ با عنوان روز بصیرت در تاریخ ماندگار کردند و به فرمایش رهبر معظم انقلاب، ۹ دی یک نمونه ای بود از همان خصوصیتی که در خود انقلاب وجود داشت یعنی مردم احساس وظیفه دینی کردند و به دنبال این وظیفه، عمل صالح خودشان را انجام دادند، عمل صالح این بود که به خیابان بیایند و بگویند اینها مردم ایران هستند.
جوکار بیان کرد: روز نهم دی ماه مردم ولایتمدار نشان دادند دشمنان خود را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله و نیرنگ آنان را نمی خورند و با بصیرت تام هرگز راه خود را گم نمی کنند و پیوسته مسیر خویش را هماهنگ با راه روشن ولایت می دانند.
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس ضمن گرامیداشت سالروز نهم دی ماه، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، عنوان کرد: همچون سایر آحاد ملت شریف و بزرگ ایران اسلامی و با تأکید بر پیروی از آرمان های مقدس بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و تجدید پیمان با رهبر معظم انقلاب، متعهد خواهیم بود تا با بصیرت در راستای اهداف انقلاب اسلامی گام برداشته و حرکت کنیم. امیدوارم از خبر ۹ دی روز نمایش هماهنگی مسیر مردم ایران با راه روشن ولایت
است
راضی بوده باشید.

۹ دی روز نمایش هماهنگی مسیر مردم ایران با راه روشن ولایت
است  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۳۰ ۰۲:۴۰:۵۱