۹۰ درصد مصوبات سفر قبلی استاندار محقق شده است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۹۰ درصد مصوبات سفر قبلی استاندار محقق شده است به گزارش خبرنگار سایت احکام، باقر باقرزاده شامگاه پنجشنبه در دیدار نخبگان و فعالان عرصه‌های مختلف شهرستان سرعین با استاندار اردبیل اظهار کرد: استکبار جهانی با همراهی امپراطوری رسانه‌ای خود ماه‌ها است در کشور ما به دنبال ایجاد فتنه، نفاق و دودستگی است اما شعور و بصیرت ملت ایران به ویژه اهالی سرعین بخش عظیمی از این حرکت دشمن را ناکام گذاشته است.
وی تصریح کرد: شهرستان سرعین جز معدود شهرستان‌هایی است که تحت تأثیر حرکت‌های شوم استکباری در ماه‌های اخیر قرار نگرفت بلکه مردم این شهرستان با بصیرت و وفاداری به خط ولایت سعی کردند تا استکبار جهانی و جریان نفاق را در نطفه خفه کنند.
فرماندار شهرستان سرعین گفت: مردم این شهرستان در مناسبت‌های ملی و مذهبی نظیر ۱۳ آبان، ۹ دی و تشییع شهدای گمنام در این شهرستان با آرمان‌های نظام اسلامی تجدید بیعت کرده و اطاعت خود را از خط ولایت و رهبری نشان دادند.
باقرزاده با قدردانی از حضور استاندار اردبیل در دور سوم سفرها در شهرستان گردشگری سرعین افزود: ۷۲ مصوبه سفر قبلی استان اردبیل به این شهرستان تا ۹۰ درصد محقق شده و در این مرحله از سفر نیز همچنان طرح‌ها و پروژه‌های مهم به ویژه در حوزه گردشگری مورد پیگیری قرار می‌گیرد.
وی با قدردانی از همراهی نمایندگان شهرستان در مجلس شورای اسلامی برای تحقق مطالبات و خواسته‌های مردم خاطرنشان کرد: ساخت و سازهای بلند در این شهرستان نیاز ضروری را به تجهیز نردبان خدمات‌رسانی ایجاب می‌کرد که با خرید و حمل آن به سرعین، شهرداری به راحتی می‌تواند سرعت خدمات‌رسانی خود را در حوادث مختلف به نمایش بگذارد.
باقرزاده از حل مشکل آب ساکنان هشت روستا در سرعین خبر داد و اضافه کرد: ۸۰ درصد پروژه تاکنون با تأمین منبع مورد نیاز حل شده و قطعاً گره‌گشایی از مشکلات آب شهری و روستایی در اولویت قرار دارد.
وی به فعالیت‌های انجام شده در حوزه راهداری، بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی اشاره کرد و ادامه داد: در کنار تعریض محور سرعین به آلوارس و اوجور، راه‌های روستایی شهرستان سرعین تا ۲۵ کیلومتر و با ابلاغ ۷۷ میلیارد تومان اعتبار اجرایی و به مرحله مطلوبی رسیده است.
فرماندار سرعین ضرورت تکمیل زنجیره‌های تولید ثروت در بخش گردشگری در سرعین را یادآور شد و گفت: استاندار اردبیل در سفر یک روزه به سرعین از پروژه‌های متعدد گردشگری بازدید کرده و قول مساعد برای تأمین اعتبار مورد نیاز از طریق بانک‌های عامل را صادر کردند. امیدوارم از خبر ۹۰ درصد مصوبات سفر قبلی استاندار محقق شده است راضی بوده باشید.

۹۰ درصد مصوبات سفر قبلی استاندار محقق شده است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۶ ۰۲:۴۶:۲۲