۸۲ درصد از راه های روستایی آذربایجان غربی آسفالت می
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۸۲ درصد از راه های روستایی آذربایجان غربی آسفالت می
شود
پیمان آرامون در گفتگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: بر اساس مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان آذربایجان غربی تا پایان فصل کاری سال ۱۴۰۳ برخورداری تعداد روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان از راه آسفالته به ۸۲ درصد افزایش خواهد یافت.
وی ادامه داد: در سفر حجت الاسلام رئیسی، رئیس جمهور به استان مصوباتی جهت توسعه استان در حوزه حمل و نقل، راهداری و راه‌های روستایی انجام گرفت که می‌توان به انجام ۳۵۰ کیلومتر آسفالت راه‌های روستایی روستاهای بالای ۲۰ خانوار تا پایان فصل کاری سال ۱۴۰۳ اشاره کرد.
آرامون اضافه کرد: از تعداد ۲۱۸۲ روستای بالای ۲۰ خانوار استان تا قبل از سفر ریاست جمهوری ۱۶۱۲ روستا از نعمت آسفالت برخوردار و درصد برخورداری آن نزدیک به ۷۴ درصد بوده که با تصویب آسفالت ۳۵۰ کیلومتر از راه‌های روستایی روستاهای بالای ۲۰ خانوار در این سفر و پیش بینی آسفالت مجموعاً ۱۷۹۲ روستا تا پایان فصل کاری سال ۱۴۰۳ این درصد برخورداری به ۸۲ درصد افزایش خواهد یافت.
وی با اشاره به انجام ۱۳۱.۴ کیلومتر آسفالت راه روستایی روستاهای بالای ۲۰ خانوار در سال ۱۴۰۰ و نیز ۱۵۳.۱ کیلومتر در سال ۱۴۰۱ گفت: تحقق ۳۵۰ کیلومتر آسفالت راه روستایی تا پایان سال ۱۴۰۳ دور از دسترس نبوده و با تخصیص به موقع اعتبارات و قیر مورد نیاز می‌توان بالاتر از مقدار پیش بینی و تصویب شده نیز عملیات آسفالت در محورهای روستایی انجام داد. امیدوارم از خبر ۸۲ درصد از راه های روستایی آذربایجان غربی آسفالت می
شود
راضی بوده باشید.

۸۲ درصد از راه های روستایی آذربایجان غربی آسفالت می
شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۲۳ ۰۲:۳۹:۲۰