۷۸ درصد مدیران استان سمنان تغییر کردند/ ضرورت پاسخگویی
مدیران

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۷۸ درصد مدیران استان سمنان تغییر کردند/ ضرورت پاسخگویی
مدیران
به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد ریواده در نشست هم‌اندیشی با حضور خبرنگاران به میزبانی فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود با بیان اینکه فلسفه دولت سیزدهم در حوزه اقناع سازی و پاسخگویی به مردم تعریف می‌شود که طبیعتاً این موضوع در استان سمنان و بین مدیران استانی نیز ابلاغ شده است، تاکید کرد: شورای اطلاع رسانی استان بیش از هر زمان با دبیری استاندار فعالیت دارد.
وی با بیان اینکه دولت سیزدهم دبیری شورای اطلاع رسانی در استان‌ها را به شخص استانداران سپرده و این نشان از اهمیت پاسخگویی به مردم دارد، افزود: این شورا مدیران را مکلف کرده تا در صورت بروز ابهام یا پرسش از سوی خبرنگاران، مدیران اجرایی ظرف مدت یک ساعت می‌بایست پاسخگو باشند و حتی پاسخ خود را به صورت رونوشت به شورای اطلاع رسانی استان هم ارسال کنند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار سمنان با بیان اینکه رئیس جمهور در ابتدای دولت از طرح تحولی رونمایی کرد که چالش‌ها و تحولات لازم در تمام عرصه‌ها در آن لحاظ شده است، ابراز کرد: همه دولت مردان وظیفه خود را بر حسب عملکرد به این سند تنظیم کرده‌اند.
ریواده با بیان اینکه اتفاقات خوبی در دولت رخ داده اما متأسفانه برخی علاقه‌ای به شنیدن و نوشتن درباره آنها ندارند، بیان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با مسئولان تبلیغات اسلامی بیان کردند که اقدامات نباید ویترینی و خنثی باشد لذا مدیران در دولت مردمی خودشان را آماده کردند تا در معرض نقد قرار بگیرند و پاسخگو باشند.
وی با بیان اینکه در ارزیابی‌های صورت گرفته در ۱۱ شاخص از ۱۳ شاخص استان سمنان در زمره پنج استان برتر کشور قرار داشته و این نشان می‌دهد که خدمات خوبی در حال وقوع است، افزود: در دولت سیزدهم ۱۵۰ کاروان مردمی با حضور استاندار و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی به نقاط مختلف اعزام شده تا مردم از نزدیک در مشکلات شأن را بیان کنند.
معاون استاندار سمنان با بیان اینکه ۷۸ درصد مدیران استان در دولت سیزدهم تغییر کردند که در این شاخص استان رتبه اول را دارد، بیان کرد: امروز خوشبختانه سهم مدیریت شهرستان‌های استان ارتقا پیدا کرده است.
ریواده با بیان اینکه در همین یک سال و نیم اخیر دو هزار و ۷۰۰ دانشمند ایرانی که مهاجرت کرده بودند به ایران بازگشته‌اند، بیان کرد: ما در رصد منظومه شمسی و تلسکوپ امروز در زمره ۱۰ کشور برجسته دنیا قرار داریم و اینها کارهایی است که برای توسعه کشورمان رخ داده است.
وی با بیان اینکه ۱۴ درصد کل تسهیلات مصوب کشور به استان سمنان اختصاص یافته و در سفر دور قبل رئیس جمهور شاهد ۱۰ هزار میلیارد تومان مصوبه بودیم، بیان کرد: ۱۰ هزار وام ۱۵ میلیون تومانی مصوب سفر اول رئیس جمهور در استان پرداخت شده که نشان می‌دهد اقدامات خوبی در راستای اشتغال و توسعه صورت گرفته است لذا خبرنگاران به ما در راستای بیان این اقدامات کمک کنند.
معاون استاندار سمنان با بیان اینکه ۴۹۲ مصوبه در سفرهای استاندار به مناطق مختلف تصویب شده که ۸۲ درصد از آن‌ها اجرایی شده است، بیان کرد: روابط عمومی‌ها باید این مصوبات را تک به تک در اختیار رسانه‌ها قرار دهند تا اگر بار دیگر چنین سفرهایی برگزار و تکرار شد، مردم در جریان قرار بگیرند که در دور نخست این سفرها چه اقداماتی به انجام رسیده است. امیدوارم از خبر ۷۸ درصد مدیران استان سمنان تغییر کردند/ ضرورت پاسخگویی
مدیران
راضی بوده باشید.

۷۸ درصد مدیران استان سمنان تغییر کردند/ ضرورت پاسخگویی
مدیران  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۲۵ ۰۲:۳۹:۴۸