۴۷۷ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد خراسان‌شمالی تحویل
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۴۷۷ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد خراسان‌شمالی تحویل
شد
مجید الهی راد در گفتگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: ۴۷۷ واحد مسکن در ۹ ماهه امسال برای مددجویان زیر پوشش این نهاد با اولویت خانواده‌های ایتام در استان احداث و تحویل آنان شد.
وی افزود: ۲۵۰ میلیون تومان برای هر واحد مسکونی هزینه شده است که ۲۰۰ میلیون تومان آن تسهیلات مسکن به عنوان آورده مددجو و ۵۰ میلیون تومان نیز به صورت وام بلاعوض پرداخت شد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی تصریح کرد: ارائه خدمات کمیته امداد به مددجویان در حوزه مسکن به چند بخش تقسیم می‌شود که در این راستا علاوه بر مساعدت مالی، پشتیبانی فنی و نظارت بر اجرای عملیات ساختمانی را نیز انجام می‌دهد.
الهی راد با بیان اینکه این نهاد در مجموع سه هزار و ۴۰۶ مورد خدمت در این مدت به مددجویان ارائه کرده است اظهار کرد: در زمینه تعمیرات مسکن مددجویی تا سقف ۱۵ میلیون تومان، احداث فضاهای جانبی شامل (حصار کشی، حمام و سرویس بهداشتی) تا سقف ۲۰ میلیون تومان و در زمینه خرید مسکن تا سقف ۷۰ میلیون تومان به نسبت تعداد عائله به مددجویان کمک بلاعوض پرداخت می‌کند.
وی بیان کرد: این نهاد پنج مورد مسکن شهری برای مددجویان خریداری کرده است و در زمینه تعمیرات مسکن مددجویان نیز هزار ۳۶۴ مورد تعمیرات انجام داده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی بیان کرد: همچنین این نهاد در این بازه زمانی ۱۵۹ مورد تعمیر و ۱۱۸ مورد دیگر نیز در حال تعمیر و تحویل است.
الهی راد افزود: فعالیت‌های کمیته امداد در حوزه مسکن به مواردی نظیر کمک به خرید مسکن مددجویی، کمک به احداث مسکن مددجویی، کمک به تکمیل واحدهای نیمه تمام، کمک به ساخت فضاهای جانبی و کمک به تعمیر مسکن مددجویی تقسیم می‌شود. امیدوارم از خبر ۴۷۷ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد خراسان‌شمالی تحویل
شد
راضی بوده باشید.

۴۷۷ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد خراسان‌شمالی تحویل
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۱۳ ۰۲:۴۷:۴۲