۴۰هزار نفردر آذربایجان غربی تحت پوشش آموزش های مهارتی قرار
گرفتند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۴۰هزار نفردر آذربایجان غربی تحت پوشش آموزش های مهارتی قرار
گرفتند
صلاح خان احمدزاده در گفتگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: از ابتدای امسال در ۲۲ مرکز دولتی و ۶۳۷ آموزشگاه فنی و حرفه‌ای آزاد سطح استان ۴۲ هزار و ۴۸۰ نفر از جوانان، آموزش مهارتی را فرا گرفته‌اند.
وی افزود: از این میزان آموزش ۲۱ هزار و ۸۱۳ نفر دوره در مراکز دولتی و ۲۰ هزار و ۶۶۷ نفر دوره در آموزشگاه‌های آزاد در بیش از ۳۸۸ حرفه با رویکرد صنعت، خدمات، کشاورزی و فرهنگ و هنر اجرا شد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی ادامه داد: اهداف آموزش فنی و حرفه‌ای ایجاد زمینه اشتغال مولد، اشاعه فرهنگ کار در جامعه، افزایش بهره‌وری کار، ایجاد توانمندی‌های لازم برای استفاده از فناوری پیشرفته است.
وی تاکید کرد: این آموزش‌های مهارتی در مراکز ثابت دولتی، آموزشگاه‌های آزاد، حاشیه شهرها، کارگاه‌های مهارت آموزی در محیط واقعی، مرکز تخصصی مهارت‌های پیشرفته، مراکز درمانی بهزیستی، سیار شهری، زندان، پادگان، مناطق روستایی، جوار کارگاهی، مراکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی و سایر تفاهم‌نامه‌های منعقد شده و نیز برای عشایر و معتادان بهبود یافته ارائه شده است. امیدوارم از خبر ۴۰هزار نفردر آذربایجان غربی تحت پوشش آموزش های مهارتی قرار
گرفتند
راضی بوده باشید.

۴۰هزار نفردر آذربایجان غربی تحت پوشش آموزش های مهارتی قرار
گرفتند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۲ ۰۲:۴۳:۴۴