۳ عملیات مقاومت فلسطین طی تنها کمتر از سه ساعت در
نابلس

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۳ عملیات مقاومت فلسطین طی تنها کمتر از سه ساعت در
نابلس
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از فلسطین الیوم، رسانه‌های عبری از سه عملیات مقاومت فلسطین در اطراف نابلس واقع در کرانه باختری طی کمتر از سه ساعت خبر دادند.
بر اساس این گزارش، رسانه‌های عبری اعلام کردند که رزمندگان مقاومت فلسطین طی تنها سه ساعت، سه عملیات تیراندازی را در نابلس واقع در کرانه باختری انجام دادند.
این در حالی است که سرایا القدس-گردان نابلس از مقابله با نظامیان اشغالگر در ایست و بازرسی بیت فوریک در نابلس خبر دادند.
سرایا القدس-گردان نابلس در بیانیه کوتاهی اعلام کرد: رزمندگان ما توانستند به کمک خداوند و قدرت خود، کمی پیش از این نظامیان اشغالگر را در ایست و بازرسی بیت فوریک مورد تیراندازی قرار داده و به سلامت بازگردند.
از سوی دیگر، منابع فلسطینی شامگاه سه شنبه از هدف قرار دادن ایست و بازرسی قلندیا در شمال قدس با بمب‌های دست ساز توسط رزمندگان مقاومت فلسطین برای دومین بار طی یک ساعت خبر دادند.
مناطق مختلف فلسطین روز سه شنبه درپی شهادت ناصر ابو حمید اسیر فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی شاهد تنش‌های شدیدی بود.
لازم به ذکر است که صبح روز سه شنبه منابع فلسطینی از شهادت «ناصر ابوحمید» اسیر فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی، خبر دادند.
این اسیر فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی در آگوست ۲۰۲۱ در پی انجام تست‌های پزشکی متوجه ابتلای خودش به سرطان ریه شده بود. اما در نهایت طی یکسال اخیر در اثر کوتاهی رژیم صهیونیستی در رسیدگی به وضعیت وی و انجام درمان‌های لازم، به شهادت رسید.
گفته می‌شود این اسیر فلسطینی که در ماه‌های اخیر وضعیت بسیار وخیمی داشت، روز گذشته در اثر تشدید وخامت حالش به کما رفته و صهیونیست‌ها نیز در اقدامی بسیار دیر هنگام وی را از زندان الرمله به بیمارستان آساف هروویه منتقل کردند.
اما در اثر تشدید شرایط بد جسمانی ناصر ابوحمید در نهایت وی صبح امروز به شهادت رسید. این در حالی است که مردم و گروه‌های فلسطینی در ماه‌های اخیر با اتخاذ مواضع، صدور بیانیه‌ها و برگزاری تجمعات مختلف خواستار آزادی این اسیر فلسطینی شده بودند.
جنبش اسیر فلسطین در واکنش به این رخداد، با صدور بیانیه‌ای از اعتصاب عمومی سه روزه در زندان‌های رژیم صهیونیستی خبر داد که از امروز با مشارکت همه اسرای فلسطینی آغاز خواهد شد.
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس نیز در بیانیه‌ای تاکید کرد: ناصر ابوحمید تا رمق آخر خود برای فلسطین جنگید و شهادت وی جنایت بزرگی از سوی رژیم صهیونیستی محسوب می‌شود. امیدوارم از خبر ۳ عملیات مقاومت فلسطین طی تنها کمتر از سه ساعت در
نابلس
راضی بوده باشید.

۳ عملیات مقاومت فلسطین طی تنها کمتر از سه ساعت در
نابلس  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۲۱ ۰۲:۳۸:۳۸