۲۵۰۰ فرصت شغلی در استان سمنان ایجاد شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۲۵۰۰ فرصت شغلی در استان سمنان ایجاد شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، علی بحیرایی شامگاه یکشنبه در جلسه بررسی و ارزیابی تعهدات اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرهای دامغان و امیریه در سال ۱۴۰۱ به میزبانی این نهاد در شهرستان دامغان اظهار داشت: میزان اعتبار اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان در سال جاری رقمی معادل سه هزار و ۱۳۷ میلیارد ریال بوده که از این میزان تاکنون یک هزار و ۴۹۵ میلیارد ریال معادل ۴۴ درصد تاکنون جذب شده است.
وی با اشاره به تعهد پنج هزار و ۶۹۴ فرصت شغلی این نهاد در سال ۱۴۰۱ گفت: تاکنون دو هزار و ۵۰۸ فرصت شغلی معادل ۴۴ درصد تعهدات تحقق یافت همچنین استان سمنان در بحث تعهدات ایجاد فرصت‌های شغلی و جذب اعتبارات در این راستا رتبه دوم را در کشور به خود اختصاص داد.
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه ۵.۲ درصد جمعیت استان سمنان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان قرار دارد گفت: یکی از موانع در بحث پرداخت تسهیلات اشتغالزایی مستلزم همکاری بانک‌های عامل است که امیدواریم به زودی موانع در پرداخت تسهیلات رفع شود. امیدوارم از خبر ۲۵۰۰ فرصت شغلی در استان سمنان ایجاد شد راضی بوده باشید.

۲۵۰۰ فرصت شغلی در استان سمنان ایجاد شد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۲۴ ۰۲:۳۹:۲۰