۲۳۳ هزار لیتر سوخت در مناطق زلزله خوی توزیع شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۲۳۳ هزار لیتر سوخت در مناطق زلزله خوی توزیع شد به گزارش سوالات شرعی و احکام، احمد مجرد در این زمینه اظهار کرد: ۲۳ هزار لیتر نفت سفید رایگان در گالن‌های ۲۰ و ۴۰ لیتری و بیش از ۲۱۰ هزار لیتر سوخت سهمیه زمستانی بین خانوارهای ساکن در مناطق زلزله زده خوی توزیع شد.
وی با بیان اینکه از همان ساعات اولیه پس از وقوع زلزله ۵.۴ ریشتری در شهرستان خوی توزیع ۴۰ لیتری رایگان نفت سفید برای هر خانوار در دستور کار قرار گرفت، افزود: همزمان سهمیه نفت سفید زمستانی نیز به صورت کاروانی به مناطق زلزله زده ارسال شد.
مجرد اضافه کرد: مبلغ این میزان از سوخت حرارتی توزیع شده رایگان توسط جمعی از کارکنان نیکوکار و خیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه تقبل و پرداخت شد.
وی ادامه داد: همزمان با این کار حسنه، ۴۰ عدد کپسول گاز مایع ۱۱ کیلویی نیز توسط مدیر تأسیسات گاز مایع رضایی شهرستان خوی به صورت رایگان در مناطق زلزله زده توزیع شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه با تاکید بر اینکه هیچ مشکلی در سوخت رسانی به مناطق زلزله زده وجود ندارد، گفت: در نخستین دقایق وقوع زلزله، میزان مراجعه مردم به جایگاه‌های شهرستان خوی افزایش یافت که سوخت مورد نیاز مردم از طریق بارگیری نفتکش‌ها از محل انبار نفت خوی آغاز و سوخت‌رسانی به نحو مطلوب در تمام جایگاه‌های سوخت شهرستان مدیریت شد.
زمین لرزه‌ای به بزرگی ۵.۴ ریشتر حدود ساعت ۱۳ و ۳۸ دقیقه چهارشنبه ۲۸ دی خوی در شمال آذربایجان غربی را لرزاند. امیدوارم از خبر ۲۳۳ هزار لیتر سوخت در مناطق زلزله خوی توزیع شد راضی بوده باشید.

۲۳۳ هزار لیتر سوخت در مناطق زلزله خوی توزیع شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۲۳ ۰۲:۳۹:۱۴