۱۵ میلیارد تومان کمک هزینه جهیزیه به مددجویان کمیته امداد
اعطا شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۱۵ میلیارد تومان کمک هزینه جهیزیه به مددجویان کمیته امداد
اعطا شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد شجاعان در مراسم اختتامیه نمایشگاه ازدواج آسان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کمیته امداد استان یزد در سال گذشته نسبت به پرداخت کمک‌هزینه ازدواج و تأمین جهیزیه ۶۲۰ نوعروس، زنان ازدواج مجدد تحت حمایت، زوج‌های نیازمند و هدیه ازدواج پسران تحت حمایت به ارزش ۱۵ میلیارد تومان اقدام کرده است.
وی با اشاره به ایجاد کمیته راهبری جهیزیه با مشارکت خیران، مراکز نیکوکاری، اصناف و صاحبان صنایع به‌منظور تأمین جهیزیه موردنیاز نوعروسان نیازمند افزود: کمیته امداد استان یزد در سال گذشته نسبت به پرداخت کمک‌هزینه ازدواج و تأمین جهیزیه ۶۲۰ نوعروس، زنان ازدواج مجدد تحت حمایت، زوج‌های نیازمند و هدیه ازدواج پسران تحت حمایت اقدام کرده است.
شجاعان با بیان رویکرد این نهاد در تحکیم بنیان خانواده و ترویج فرهنگ ازدواج آسان افزود: این نهاد سال گذشته ۱۵ میلیارد تومان برای کمک به تأمین جهیزیه نوعروسان نیازمند و کمک به امر ازدواج آنان هزینه کرده است.
مدیرکل کمیته امداد استان یزد با اشاره به نحوه مشارکت نیکوکاران در تأمین جهیزیه مورد نیاز نوعروسان تحت حمایت این نهاد بیان کرد: زمینه مشارکت مردم خیراندیش در تأمین جهیزیه و کمک به امر ازدواج نیازمندان فراهم است و نیکوکاران می‌توانند با مراجعه و یا تماس با دفاتر کمیته امداد در سطح استان و با تعیین نیت خاص برای ازدواج مددجویان تحت حمایت، کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را در قالب طرح کوثر به این نهاد اهدا کنند.
وی یادآور شد: کمک‌هزینه ازدواج و تأمین جهیزیه نیازمندان و مددجویان تحت حمایت از محل اعتبارات دولتی و کمک‌های مردمی همچون صدقه و زکات پرداخت می‌شود. امیدوارم از خبر ۱۵ میلیارد تومان کمک هزینه جهیزیه به مددجویان کمیته امداد
اعطا شد
راضی بوده باشید.

۱۵ میلیارد تومان کمک هزینه جهیزیه به مددجویان کمیته امداد
اعطا شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۶ ۰۲:۴۰:۴۳