۱۱ کشته و زخمی در حمله رژیم صهیونیستی به شمال غزه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۱۱ کشته و زخمی در حمله رژیم صهیونیستی به شمال غزه به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، منابع محلی از حمله رژیم صهیونیستی به شمال غزه خبر می‌دهند.
بر این اساس، دفتر حمایت از غیرنظامیان در غزه از تحویل گرفتن اجساد ۴ فلسطینی به شهادت رسیده طی عملیات صهیونیست‌ها در محله شیخ رضوان در شمال غربی غزه خبر داد.
صهیونیست‌ها طی این حمله یک خانه مسکونی در منطقه حی الرزقا را هدف قرار دادند که علاوه بر جان باختن ۴ فلسطینی بی گناه، ۷ نفر نیز طی این حمله زخمی شدند.
منابع محلی می‌گویند بیم آن می‌رود شمار زیادی از غیرنظامیان همچنان زیرآوارهای ناشی از این حمله قرار داشته و این مسئله می‌تواند آمار شمار شهدا و زخمی‌ها را افزایش دهد.
وزارت بهداشت غزه برآورد کرده است در کنار بیش از ۳۷ هزار جان باخته جنگ غزه، اکنون بیش از ۱۰ هزار غیرنظامی همچنان زیرآوار باشند که باید آنها را نیز در نهایت در شمار تلفات این جنگ قرار داد.
براساس آنچه سازمان ملل متحد برآورد کرده است حجم گسترده ویرانی‌ها در غزه به شکلی است که ده‌ها سال زمان برای تخلیه این میزان نخاله ناشی از ویرانی‌های جنگ زمان لازم است. امیدوارم از خبر ۱۱ کشته و زخمی در حمله رژیم صهیونیستی به شمال غزه راضی بوده باشید.

۱۱ کشته و زخمی در حمله رژیم صهیونیستی به شمال غزه  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۳ ۰۲:۳۷:۰۶