۱۱هزار پشت نوبتی تسهیلات ازدواج درآذربایجان غربی تعیین تکلیف
شوند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۱۱هزار پشت نوبتی تسهیلات ازدواج درآذربایجان غربی تعیین تکلیف
شوند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، رضا ابراهیمی عصر یکشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان آذربایجان غربی تعیین تکلیف ثبت‌نام کنندگان تسهیلات ازدواج را تا پایان سال خواستار شد و افزود: نیاز به تحرک بیشتری در بخش بانکی داریم به طوری که بتوانیم شاهد مشخص شدن وضعیت ۱۱ هزار پشت نوبت تسهیلات ازدواج تا قبل از اتمام سال باشیم و در این خصوص شورای هماهنگی بانک‌ها باید به این موضوع برای سایر بانک‌ها تاکید کند.
معاون استاندار با اشاره به اهمیت بحث اشتغال جوانان اظهار کرد: باید با کمک همدیگر این مشکل را برای جوانان حل کنیم تا بحث ازدواج و مسکن آنها نیز که به اشتغال وابستگی دارد، حل شود.
ابراهیمی بی‌توجهی جوانان تحصیل کرده به کارآفرینی را از واقعیت‌های جامعه عنوان کرد و گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره کل ورزش و جوانان برای برگزاری کلاس‌های آموزشی و ارائه آموزش‌های لازم برای جوانان جویای کار و برقراری ارتباط بین آنان با کارآفرینان را مدنظر قرار دهند تا بتوان در ادامه شاهد ایجاد شرایط مؤثر در بحث کارآفرینی و کاریابی باشیم.
وی یادآور شد: در این خصوص، سازمان‌ها و تشکل‌های مردم نهاد به عنوان ظرفیتی مهم به شمار می‌رود که بتوان با بهره گیری از ظرفیت آنان، جوانان را به سمت ارتباط با کارآفرینان سوق دهیم.
ابراهیمی به نزدیک شدن هفته جوان اشاره کرد و یادآور شد: باید هر دستگاه، برنامه‌های ویژه برای این هفته تدارک و در جلسه بعدی ستاد اعلام کند تا شاهد اقدامات قابل توجهی در هفته جوان امسال باشیم. امیدوارم از خبر ۱۱هزار پشت نوبتی تسهیلات ازدواج درآذربایجان غربی تعیین تکلیف
شوند
راضی بوده باشید.

۱۱هزار پشت نوبتی تسهیلات ازدواج درآذربایجان غربی تعیین تکلیف
شوند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۲۳ ۰۲:۴۰:۱۳