یک واحد تولیدی در ارومیه پس از ۷ سال به چرخه تولید
بازگشت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر یک واحد تولیدی در ارومیه پس از ۷ سال به چرخه تولید
بازگشت
به گزارش سوالات شرعی و احکام، جواد کرمی روز یکشنبه در بازدید از واحدهای تولیدی در ارومیه با بیان اینکه بررسی مشکلات این واحد تولیدی دو هفته پیش و در پنجاه و سومین بازدید میدانی از واحدهای تولیدی مشکل دار تحت عنوان یکشنبه‌های تولید در دستور کار قرار گرفت، افزود: موارد مالیاتی، بانکی و برخی مباحث مربوط به سازمان استاندارد از عمده مشکلات واحد تولیدی سرنگ بود که منجر به تعطیلی آن شده بود.
وی با اشاره به دستور استاندار آذربایجان‌غربی برای بررسی و حل مشکلات این واحد تولیدی در کارگروه رفع موانع تولید، اظهار کرد: پس از بازدید ۱۸ دی ماه مقام عالی استان از این واحد تولیدی و صدور دستورهای لازم برای بازگشت آن به چرخه تولید، شرکت تولیدی سرنگ ارومیه در کمتر از ۱۵ روز و با تلاش تیم اقتصادی استان مجدداً آغاز به کار کرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی با بیان اینکه هم اکنون نزدیک به ۲۰ نفر به طور مستقیم در این واحد تولیدی مشغول به کار هستند، ادامه داد: فاز توسعه این واحد تولیدی نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.
وی احیای واحدهای تولیدی و اشتغالی را از مهمترین اهداف دولت سیزدهم در حوزه تولید و صنعت عنوان کرد و گفت: طی ۵۴ هفته گذشته از طرح یکشنبه‌های تولید، ۱۱۳ واحد تولیدی راکد، نیمه فعال و فعال مورد بازدید قرار گرفته و تصمیم‌های خوبی نیز در راستای بهبود فعالیت آنها اتخاذ شده است.
کرمی یادآور شد: ۵۴ درصد از مصوباتی که در این بازدیدها داشته‌ایم، به صورت کامل اجرایی شده و بقیه هم با همراهی و همکاری نهادهای مسؤول و بانک‌ها در دست اجرا است.
بازدید از واحدهای تولیدی در قالب طرح یکشنبه‌های تولید، از ابتکارهای استاندار آذربایجان غربی بود که در بسیاری از موارد، موجب رفع مشکلات این واحدها در یک جلسه سرپایی چند دقیقه‌ای شده است.
در پنجاه و پنجمین یکشنبه‌های حمایت از تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، امروز معاون امور اقتصادی استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط ضمن بازدید از شرکت‌های تولیدی از نزدیک پیگیر رفع مشکلات این مجموعه‌های تولیدی شد. امیدوارم از خبر یک واحد تولیدی در ارومیه پس از ۷ سال به چرخه تولید
بازگشت
راضی بوده باشید.

یک واحد تولیدی در ارومیه پس از ۷ سال به چرخه تولید
بازگشت  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۲۳ ۰۲:۴۰:۰۳