یورش نظامیان صهیونیست به جنین در کرانه باختری

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر یورش نظامیان صهیونیست به جنین در کرانه باختری به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از شهاب، منابع فلسطینی بامداد پنج شنبه از یورش نظامیان صهیونیست به شهر جنین واقع در کرانه باختری خبر دادند.
بر اساس این گزارش، درپی یورش نظامیان صهیونیست به جنین، درگیری هایی بین این نظامیان و مبارزان فلسطینی به وقوع پیوست.
منابع محلی گفتند که نظامیان اشغالگر با یورش به اطراف اردوگاه جنین تک تیراندازهای خود را بر پشت بام منازل پیرامون مستقر کرده و برق بخش هایی از این اردوگاه را قطع کردند.
در همین حال، گردان های قدس-گردان جنین در بیانیه ای از هدف قرار دادن نظامیان اشغالگر که به اردوگاه جنین یورش برده بودند، خبر داد.
در این بیانیه آمده است که نظامیان اشغالگر در اطراف فرودگاه جنین مورد تیراندازی مقاومت فلسطین قرار گرفتند و تلفات مستقیمی را دریافت کردند.
این در حالی است که روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت در گزارش روز چهارشنبه خود نوشت: کرانه باختری یک بشکه انفجاری است و ارتش اسرائیل از ۱۰ ماه پیش تلاش می‌کند که از این انفجار جلوگیری کند.
گزارش مذکور می‌افزاید: هزینه‌ای که ارتش رژیم صهیونیستی در این منطقه می‌پردازد بسیار بالاست و حتی آموزش‌ها و تمرینات ارتش را با مشکل روبرو کرده و بر آمادگی آن تاثیر گذاشته است.
طبق این گزارش، رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل باید تصمیم بگیرد که عملیات «درهم شکننده امواج» قرار است تا چه زمانی ادامه پیدا کند و برنامه او برای این منطقه پیچیده چیست.
یدیعوت آحارونوت اضافه کرد: حملات در کرانه باختری رو به افزایش است و آنچه باعث نگرانی بیشتر می‌شود، این است که این حملات فردی است و پیش بینی و مقابله با آن بسیار دشوار است و افزایش این عملیات‌ها به معنای افزایش شمار کشته‌ها است که می‌تواند به حملات بزرگ‌تر منجر شود. امیدوارم از خبر یورش نظامیان صهیونیست به جنین در کرانه باختری راضی بوده باشید.

یورش نظامیان صهیونیست به جنین در کرانه باختری  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۱۹ ۰۲:۳۸:۱۴