یمن: به سر بردن در وضعیت «نه صلح و نه جنگ» امکان پذیر
نیست

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر یمن: به سر بردن در وضعیت «نه صلح و نه جنگ» امکان پذیر
نیست
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از المسیره، محمدعلی الحوثی عضو شورای عالی سیاسی یمن گفت: موانع زیادی در سایه تجاوز و محاصره وجود دارد و به همین دلیل با تمدید آتش بس مخالفت کردیم.
بر اساس این گزارش، محمدعلی الحوثی افزود: به سر بردن در وضعیت نه صلح و نه جنگ امکان پذیر نیست اما با توجه به تلاش هایی که صورت گرفته و مردم یمن انجام می دهند می توانیم بگوییم که پیشرفت هایی حاصل شده و توطئه دشمن پایان یافته است.
این عضو شورای عالی سیاسی یمن گفت: دشمن از دو جهت تلاش می کند، ابتدا توطئه برای ایجاد چندپارچگی در جبهه داخلی و دامن زدن به اختلافات حزبی، طائفه ای، مناطقی و انتقام جویی و دوم اعمال محاصره برای فرو پاشیدن نهادها و خدمات رسانی.
این در حالی است که عبدالکریم الحوثی وزیر کشور دولت نجات ملی یمن هم پیش از این گفت: ما در جنگ امنیتی با دشمن آمریکایی که همه اوضاع را در داخل کشور به منظور بهره برداری از آن رصد می کند، قرار داریم.
وی افزود: امریکا به دنبال هرج و مرج در یمن است. آمریکا در سایه حالت نه جنگ و نه صلح در یمن به دنبال تاثیرگذاری بر جبهه داخلی یمن و ایجاد فتنه در میان یمنی هاست.
وزیر کشور یمن تاکید کرد: در آینده نزدیک نهادهای امنیتی شبکه های بزرگی که با آمریکاییها و ائتلاف متجاوز سعودی مرتبط هستند و به دنبال تاثیرگذاری بر جبهه داخلی یمن هستند، را کشف خواهند کرد.
وی در ادامه اعلام کرد: نهادهای امنیتی هوشیار هستند و جامعه یمن نقش موازی در خنثی کردن توطئه های شیطانی که به دنبال برهم زدن ثبات داخلی و عمومی یمن است، ایفا می کند. امیدوارم از خبر یمن: به سر بردن در وضعیت «نه صلح و نه جنگ» امکان پذیر
نیست
راضی بوده باشید.

یمن: به سر بردن در وضعیت «نه صلح و نه جنگ» امکان پذیر
نیست  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۳ ۰۲:۳۷:۲۱