گلایه مردم از رفتار شهرداری ها و شوراها به حق است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر گلایه مردم از رفتار شهرداری ها و شوراها به حق است به گزارش خبرنگار سایت احکام، علیرضا فخاری شامگاه پنجشنبه در دیدار با اعضای تعاونی مسکن امیرالمؤمنین (ع) با بیان این که اگر مدیری نمی‌تواند از پس حل مشکلات مردم برآید، مسئولیت و کار را به فرد دیگری واگذار کند، افزود: گلایه مردم از رفتار شهرداری‌ها و شوراها به حق است و باید آنها از فرصت بی‌بدیل مسؤولیت برای پاسخگویی به مردم استفاده کنند، مسئولان شرعا و قانونا موظف به پاسخگویی به مردم هستند و باید ادارات، سازمان‌ها و دستگاه‌ها گوش شنوا، چشم بینا و دست گره باز کن از مشکلات مردم داشته باشند.
وی سپس در بخش دیگری از سخنان خود گفت: الحاق ۲۳۰ هکتار از اراضی به محدوده شهری مورد نظر جهت پاسخگویی به مطالبات مردم درخواست شد ولی ۹۲ هکتار در شورای عالی معماری و شهرسازی به تصویب رسید.
فخاری با بیان این که درخواست مسئولان ۲۳۰ هکتار برای گسترش و بارگذاری‌های جمعیتی است، گفت: با الحاق ۲۳۰ هکتار ضمن اصلاح تداخلات محیط زیستی زمینه برای الحاق به محدوده پاکدشت فراهم شود.
استاندار تهران گفت: در فرهنگ نظام مقدس جمهوری اسلامی ملاک برای حیات در حوزه سیاسی و اجتماعی، جلب رضایت مردم است ولی گاهی مداخلات دستگاه‌ها باعث می‌شود که مشکلات مردم بیشتر شود. امیدوارم از خبر گلایه مردم از رفتار شهرداری ها و شوراها به حق است راضی بوده باشید.

گلایه مردم از رفتار شهرداری ها و شوراها به حق است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۰۹ ۰۲:۳۸:۳۳