گزینه ملت فلسطین ادامه مبارزه است/صهیونیست‌ها روبه
زوال‌اند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر گزینه ملت فلسطین ادامه مبارزه است/صهیونیست‌ها روبه
زوال‌اند
به گزارش سوالات شرعی و احکام، هیئتی از مقامات ارشد جنبش مقاومت اسلامی حماس و جهاد اسلامی فلسطین عصر روز چهارشنبه با یکدیگر دیدار و رایزنی کردند.
مرکز اطلاع رسانی فلسطین شامگاه روز چهارشنبه گزارش داد که هیئت حماس متشکل از دکتر خلیل الحیه، نایب رئیس دفتر سیاسی این جنبش در غزه و محمد نصر و اسامه حمدان از رهبران این جنبش بود.
به گزارش تارنمای فلسطینی، هیئت جهاد اسلامی نیز متشکل از زیاد النخاله، دبیرکل این جنبش و اکرم العجوری عضو دفتر سیاسی آن بود.
در این دیدار در مورد آخرین تحولات میدانی و سیاسی فلسطین گفت‌وگو شد و طرفین ثبات و پایداری ملت فلسطین در مقابله با دشمن صهیونیستی در نبرد طوفان الاقصی و حمایت و پشتیبانی از مقاومت را ستودند.
رهبران حماس و جهاد اسلامی در این دیدار تاکید کردند که گزینه ملت فلسطین ادامه مبارزه برای تحقق هدف آزادی و بازگشت است.
دو گروه تاکید کردند که آنچه در نبرد «طوفان الاقصی» و در هفتاد و ششمین سالگرد اشغال فلسطین و تأسیس جعلی رژیم اشغالگر در فلسطین رخ داده، موید فروپاشی نزدیک بودن موجودیت این رژیم است.
دو طرف همچنین در مورد تلاش‌های انجام گرفته برای توقف جنگ علیه غزه و به بن‌بست رسیدن مذاکرات به سبب کارشکنی‌ها و سرسختی دشمن صهیونیستی و حمایت‌های آمریکا از این رژیم گفت‌وگو کردند.
هیئت‌های حماس و جهاد اسلامی نقش جبهه‌های پشتیبانی در لبنان، یمن و عراق در حمایت از غزه را نیز ستودند. امیدوارم از خبر گزینه ملت فلسطین ادامه مبارزه است/صهیونیست‌ها روبه
زوال‌اند
راضی بوده باشید.

گزینه ملت فلسطین ادامه مبارزه است/صهیونیست‌ها روبه
زوال‌اند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۱۶ ۰۲:۳۸:۴۸