کمیته فرعی – امنیتی ارومیه – حکاری برگزار شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کمیته فرعی – امنیتی ارومیه – حکاری برگزار شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، فرماندار ارومیه عصر سه شنبه در این نشست، با تاکید بر گسترش و توسعه روابط فیمابین منطقه‌ای با استان حکاری ترکیه، اظهار کرد: تعاملات دیپلماتیک منطقه ای نقش قابل توجهی در تقویت ارتباطات در زمینه های مختلف اقتصادی، تجاری، گردشگری و فرهنگی ایفا خواهد کرد.
غلامحسین عماری با بیان اینکه ما از توسعه روابط متقابل استقبال می‌کنیم و آن را به نفع منافع ملی هردو طرف می‌دانیم، ادامه داد: ارتقای سطح همکاری‌های امنیتی و موضوعات مرزی که از مهمترین اهداف این کمیته می باشد، می تواند در امنیت پایدار منطقه مؤثر واقع شود.
ادریس آک بیگ، والی حکاری ترکیه نیز دراین دیدار با اشاره به سابقه حسن ارتباطات دو طرف و با ابراز خرسندی از تحقق این دیدار بر انجام همکاری های همه جانبه متقابل منطقه ای تاکید کرد.
در حاشیه این کمیته، تقویت هرچه بیشتر مبادلات تجاری، روان سازی ۲۴ ساعته تردهای گمرکی در مرز سرو، تکمیل زیرساخت‌ها و تجارت اقتصادی از موارد مورد گفتگو و تفاهم بین شهرستان ارومیه و استان حکاری ترکیه در این کمیته بود.
در پایان این کمیته پروتکل همکاری های مشترک بین ارومیه و حکاری منعقد شد. امیدوارم از خبر کمیته فرعی – امنیتی ارومیه – حکاری برگزار شد راضی بوده باشید.

کمیته فرعی – امنیتی ارومیه – حکاری برگزار شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۱۸ ۰۲:۴۴:۰۷