کلاهبردار اینترنتی در دومین اقدام خود، نقره داغ شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کلاهبردار اینترنتی در دومین اقدام خود، نقره داغ شد به گزارش سوالات شرعی و احکام، سرهنگ امیر حسام عزیزی اظهار داشت: در پی مراجعه یکی از شهروندان قزوینی به واحد گشت پلیس آگاهی که در راستای ارتقا امنیت در حوالی میدان جانبازان درحال گشت زنی بودند و اظهارات وی مبنی بر کلاهبرداری اینترنتی از او بررسی موضوع در دستور کار مأموران این یگان قرار گرفت.
وی افزود: در ادامه تحقیقات مشخص شد شاکی از طریق یکی از اپلیکیشن‌های فضای مجازی قصد فروش لپ تاب خود را داشته که پس از بارگذاری آگهی فردی به منظور خرید و روئیت دستگاه با وی قرار ملاقات می‌گذارد.
رئیس پلیس آگاهی استان ادامه داد: متهم پس از دریافت لپ تاب، به منظور بررسی قابلیت‌های اشاره شده در آگهی، از شاکی جدا شده و ضمن عدم مراجعت پاسخگوی تماس‌های او نبوده که به همین منظور مالباخته به واحد گشت مراجعه کرده است.
سرهنگ عزیزی با اشاره به اینکه با بررسی سرنخ‌های موجود و اشراف اطلاعاتی ویژه مأموران در کمتر از ۲۴ ساعت فرد مذکور شناسایی و دستگیر شد، خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات اولیه پلیس به ۲ فقره کلاهبرداری از این روش اعتراف کرده و با تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی شد. امیدوارم از خبر کلاهبردار اینترنتی در دومین اقدام خود، نقره داغ شد راضی بوده باشید.

کلاهبردار اینترنتی در دومین اقدام خود، نقره داغ شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۷ ۰۲:۳۸:۴۳